Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz megmondani egy lánynak hogy tetszik/szeretem?

Figyelt kérdés

Vagy csak én érzek így! Már sokszor kérdezett h van e barátnöm de egy kicsit nehéz kimondanom h szeretem!!De csak állandóan ő jár a fejembe!


15/F


2010. jún. 2. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megmondani kell hanem éreztetni
2010. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké! de sztem vmit érezhet mert ha beszélek vele mindig ez jön fel benne h igaz h teccik e nekem meg stb.
2010. jún. 2. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem semmiképp se mond el neki, hanem inkább hívd el sétálni, vagy fagyizni!Azzal többre mész.. azonkívül ha elmondod neki, az nem annyira "romantikus" mint egy séta, és nem tud rögtön mit lépni rá szerintem, hanem meglepődik!...zavarban lesz

Remélem segítettem

:) sok sikert!

2010. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Szted az is jó h elhivom sétálni és parkba vagy vhol ahol csend van leülünk beszélgetni?? Amugy te lány vagy nem?
2010. jún. 2. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az tökéletes hely, csak ügyelj rá hogy ne nagyon legyen közelben se neki, se neked ismerősöd mert akkor te se, ő se beszéltek "őszintén"vagy nem mertek belekezdeni a témába ilyenek

egyébként fiú vagyok!

Ha esetleg kell az msn em akk írj privát e-mail-t

2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:08 ill 15:16-nak igaza van... :DD

Nehogy elmondd neki. Hívd el sétálni és ott beszélgessetek.. Na jó mást nagyon én sem tudok hozzáfűzni az előttem lévő emberke tökéletesen elmondta. :)

Picilány^^ 16/L

2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi pici lány!
2010. jún. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!