Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek azok a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a legfontosabb tulajdonságok, amiknek birtokába kell lenni-e 1 srácnak, h megtudjon szerezni és meg is tudja tartani a lányt akit szeretne?

Figyelt kérdés
ilyen válaszokra, h az adott lánytól függ, nem vok kiváncsi nem véletlenül fejeztem ki úgy, h a "legfontosabb tulajdonságok". Hasznosakat írjatok csak létszíves és a hozzáértők válaszait ha csak nincs tényleg vhonnan vmi tényleg értelmes a tarsolyodban. köszönöm.
2009. máj. 6. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes (pl egy beszélgetésben), és szenvedélyes.. érezze rajtad hogy akarod.. de ne légy túl gyors a kapcsolatban... légy közvetlen, amit lehet beszéljetek meg, ismerjétek meg 1mást. figyelj rá, és majd megmutatja mire vágyik.
2009. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy fel tudjak rá nézni, és érezzem azt, hogy bármikor bármit meg tudna oldani. Az ágyban azt szeresse amit én a durvább, vadabb szexet. Ezek nélkül biztosan nem tudna megtartani.
2009. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen türelmes, szeressen. Jó humorérzék, férfiasság, magabiztosság. Lehessen rá számítani, legyen a támaszom, ahogy én neki. A szexben is legyen jó vele
2009. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat pedig megkapod azt a valaszt: lanyoktol fugg. Vannak vadabb es visszafogottabb lanyok. En peldaul nagyon szeretem a vad sexet, szeretem ha egy ferfi magabiztos es uralkodo tekintelye van. Allja meg a helyet, talpraesett legyen, de tudjon finom is lenni.
2009. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na ha most az olyanokra vagy kíváncsi, hogy az olyan lányokat is, amelyiket csak úgy találomra kinézed, én azt mondom, hogy ez nem igazán lánytól függ. A lánytól egyedül az függ, h mennyit kell vele "vacakolni", úgy értem puhítani, hogy rád kattanjon.

Én tapasztalatból mondom, ugyanis én úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy, hogy melyik csaj, és hogy milyen a stílusa, meg tudom szerezni.

Elsősorban sok türelem, és hogy marhára vágjon az agyad, ugyanis állandóan improvizálni kell. Nem lehet előre eltervezni, hogy "most én ezt mondom, akkor ő erre ezt válaszolja", mert nem biztos, hogy az úgy is lesz. Egyébként gyakorlat teszi a mestert. Sokat kell gyakorolni és tapasztalni, mert az improvizáció főleg ekkor fog menni.

Ami még fontos lehet, hogy eleinte lehet, hogy neked eléggé sokat kell változtatnod magadon, hogy megkedveljen akkor is, ha a stílusa nem olyan, mint a tiéd de aztán (miután összejöttetek) folyamatosan kell visszaállnod, de csakis olyan tempóban, amilyenben nem nagyon tűnik fel neki, (vagyis tulajdonképpen őt változtatod ezáltal, ami lehet, hogy nem egy szép dolog, hogy befolyásolod, de te tudod, általában bejön) és akkor végülis hozzászokik és továbbra is úgy fog kedvelni, ahogyan "megismert". De minnél nagyobb a változás magadon, annál tovább tarthat a visszaállás.

Szóval azért igyekez ne a nagyon eltérők közül válogatni, és akkor nem lesz nehéz. De természetesen akármilyen lehet a lány, a te dolgod eldönteni, hogy mennyire éri meg vele az időtöltést, ugyanis, ha nagyon őt szeretnéd, akkor rajta! (Meg mondjuk ha őt szreted stb.)


Szóval csak türelem, gyakorlás (de menetközben is fejlődsz úgyis) és improvizáció. A többi rád van bízva.


Egyébként nem vagyok az a "nőcsábász", csak eléggé jól ismerem a titkát. Csak komoly (kb. 1 évig tartó) kapcsolataim voltak. Jelenleg már másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel.


Remélem segítettem. Sok sikert! :)

2009. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!