Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne buszon/vonaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne buszon/vonaton ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokat utazom és annyi de annyi szép lányt látok.

Ránézek és ennél tovább nem tudok elmenni :D

És olyan rossz belegondolni hogy lehet ő is így gondolja, de mégse lesz semmi mert ő leszáll és lehet hogy sosem fogom látni.. :/

19F


2011. nov. 1. 13:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Megkérdezed, hogy szabad-e mellette a hely, ha igen, leülsz, aztán mondjuk megkérdezed, hogy meddig utazik, vagy ami épp eszedbe jut. Esetleg ha olvas, akkor kérezd meg, hogy mit, stb, csak elindul egy beszélgetés valahogy.
2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Smartguy86 ***** válasza:
55%
"Jó napot kívánok! Menetjegyet kérném ellenőrzésre!"
2011. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Nekem ezzel az a bajom hogy túl tolakodónak tűnhet. Oda ülök mellé, láthatóan passzív és nem szeretne nem akar ismerkedni... akkor ez nagyon kellemetlen helyzetet teremt azzal hogy most akkor elüljek?!

És nem akarok tolakodó lenni..


a második válasz szellemes :D Csak akkor ez meg úgyjó hogy felszállok és akkor egyből:D És ha nem veszi a poént akkor ismét a 2 székközé kerülök.. kevésbé pofára esős közeledésre gondolok, ahol nem kell megint "szégyenkeznem".

2011. nov. 1. 14:05
 4/20 anonim ***** válasza:

véletlenül neki mész..

Vgay meignt az hogy lecsüccsensz.. Most 10ből ha egyszer bejön nem k.rva jó? :D

2011. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Kár hogy ezek a dolgok külföldön működnek :( Mo-n tényleg kevés az olyan férfi,akire én azt mondanám(és mellettem ül buszon,metrón),hogy na ő neki bármelyik kérdésére válaszolnék.

Kérdező: ne add fel,nyiss mások iránt!

2011. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Erin Bates válasza:
Egyszerüen ess az ölébe vagy lökj neki valakit és aztán nagy hősként szedd le rőla azt a szerencsétlent
2011. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Jegyeket, bérleteket, telefonszámot :D !
2011. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, joooooodumaaa, nekem bejönne :DDDDDDD
2011. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, utolsó előtti nekem is tetszik, bár tény, h ez már tényleg tolakodó, ehhez NAGYON szimpi kell legyen a srác, h ne hajtsam el, hanem kapjon egy esélyt...


Amúgy én adtam már meg pár srácnak telszámot vonaton... Legkönnyebb amúgy akkor kezdeményezni, ha van valami extra, pl sokat késik a vonat, akkor van alap téma + az emberek unatkoznak, teljesen jó. :D De ha nincs ilyen, akkor is...


Simán kérdezd meg h leülhetsz-e mellé. Ha mosolyog, akkor próbálkozhatsz tovább. Ha pl zenét hallgat, és kiveszi a füléből a fülest (legalább az egyik felét), akkor hozzászólhatsz. :D Ha nem hallgat zenét, akkor is lehet próbálkozni. Szerintem jó megoldás, ha kérdezel tőle 1-2 alap dolgot, mint pl meddig utazol... Aztán valami picit személyesebbet, pl h gyakran jár-e erre, vagy h "itt tanulsz/dolgozol?" vagy ilyesmi. Ha erre válaszolt, akkor utána hagyj kis szünetet neki... Ha valamit mond v figyel téged, akkor lehet beszélgetni, de ha kihasználja h békén hagyod és folytatja az olvasást, ablakonbámulást, zenehallgatást, akkor felejtős.


Én sokszor szoktam beszélgetni vonaton srácokkal, bár általában nem ismerkedési céllal, csak úgy, szerintem tök jó. Aztán ha valaki kér telszámot, meg szoktam adni. Amúgy lehet egyszerűbb, ha nem számot, hanem msncímet vagy facebookot vagy valami ilyesmit kérsz, főleg h még fiatal vagy, gondolom a célszemélyek is hasonló korúak... Könnyebben beleegyeznek abba, h írni fogsz nekik, mint abba, h hívod őket. :D De azért számot kérj, csak opciókét ajánld fel... "Megadnád a számodat?" Ha nem akarja rögtön, akkor "vagy mondjuk egy msn cím/facebook?", ha ezt se akar, akkor majd legközelebb.


Nagy eséllyel úgysem találkoztok újra, kivéve persze ha valami távolsági buszról van szó és mindig ugyanabban az időben utazol... Annyira nagy pofáraesés nem lehet belőle, mert úgysem fogtok találkozni, nem kell égned előtte... :P


Csak hajrá.


(ui. szeretnék veledutaztamos kitűzőt, és jól jönne a pont... ha meghívhatlak rá (ez egy honlap xD), akkor írj egy privit légyszi!)

2011. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19/N ez lemaradt. :)
2011. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!