Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításnál a szülőktől is el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnál a szülőktől is el kéne búcsúzni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Valamint a kutyától, a wc kefétől, és a házisertéstől is!
2011. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha velük is jártál.
2011. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Dédszülőig visszamenően mindenkitől. Ha halott egy csokor sír a temetőbe.
2011. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2011. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha komoly volt a kapcsolat, és sokszor találkoztál a szülőkkel, akkor illik tőlük is elbúcsúzni.
2011. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hahha... a párom édesanyjával nagyon jó kapcsolatunk volt, amikor utoljára ott voltam a cuccomért még is rám sem nézett, mintha csak én tehetnék arról, hogy elhidegültünk egymástól a fiával és vége lett a kapcsolatunknak. Sajnáltam, hogy végül haragban váltunk el, pedig a sráccal még mindig nagyon jóban vagyok.


Volt olyan is, hogy az egyik exem anyukájával egyszer összefutottam a városban miután szakítottunk, megállított és mondta hogy mennyire sajnálja hogy vége lett, nagyon megkedvelt. Ez iszonyatosan jól esett, egy gesztus volt részéről, a minimum az volt, hogy elmondtam én is mennyire sajnálom és megköszöntem mindent amit tőle/tőlük kaptam. :)


Tehát szerintem abszolút helyzetfüggő. Nem kell becsöngetni a családhoz és gyászbeszédet tartani, de ha úgy alakul az utolsó találkozás akkor szerintem illik legalább annyit mondani, pláne ha sokat voltál náluk, hogy köszönsz szépen mindent...

2011. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Én nem búcsúztam el az exem szüleitől,nagyszüleitől..Pedig imádtam őket..Illetve az anyját annyira nem,de azért mégis... Jobb ez így.Azóta is kerülöm bizonyos részeit a városnak,mert kellemetlen lenne velük összefutnom...
2011. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de mikor utcán találkoztunk utána már nem is köszönt vissza nekem, úgyhogy azóta én sem teszem, és úgy megyünk el egymás mellett, mint az idegenek. Bár nem is baj, mivel nekem sem hiányzik a kényszer udvariaskodás.
2011. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő, szerintem illik.

Én telefonon elköszöntem.

Az exem anyukája évekig felköszöntött SMS-ben szülinap/névnap alkalmából..

(Após haragudott, az Anyós pedig szeretett engem. Ennyi)

Üdv!

2011. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%
Kultúra kérdése. Mindig megtettem.
2011. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!