Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amíg nincs saját fizetésed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nincs saját fizetésed, miből hívod el barátnődet valahova? Szülőktől zsebpénz?

Figyelt kérdés

vagy közben dolgozol is?

merthogy azért gondolom, "illik" felmutatni valamit, mondjuk saját egzisztenciát. vagy ez hogyan van, amikor 14-15 évesek is járnak egymással?


2011. szept. 28. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Egyszerű! Nem hívom el sehova:D Ha nincs pénz nem viszem sehova hanem nálam vagyunk, max séta. Aki meg nem képes ezt elfogadni az meg húzzon a francba me nekem pl nem kell egy pénz éhez kur*a. Ráadásul ha belegondolsz hogy egy csomót költesz rá és olyan 1 év után mit csinálsz? nem éri meg.


20/F

2011. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem dolgozol, addig a zsebpénzedből. Ha nem vagy nagyon eleresztve, meg a szüleid sem, és nem tudod flancos helyekre vinni, biztos megérti a barátnőd, ha szeret. De akár össze is dobhatjátok a pénzt a zsebpénzetekből a barátnőddel, ha már jártok egy ideje.
2011. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok, és lány.
2011. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát igen, amikor még nem rendelkeznek a járók saját egzisztenciával, akkor bizony a szülők pénzén szórakoznak. aki fiút vállal, számítsa bele a randik során felmerülő többletköltségeket. nyilván egy fiú többet fizet, még ha a szülei pénzét költi is.


persze nem arról van szó, hogy a fiúnak kell kifizetnie a közös tenerifei nyaralást. de az első randin azért illik állnia egy italt. egy jó fater ezt tudja és kisegíti a fiát ilyen helyzetben egy ezressel - ha egyébként nem maradt volna neki elég a havi zsebpénzből.


a csaj úgyis többet költ ruhára meg krémekre

2011. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívja a halál, eddig sose lett jó vége azoknak a kapcsolatoknak, ahol nagyon meghívogattam mindenfélére a lányt. A normális lányok nem várják el, hogy meghívd őket akármire is.

18/f

2011. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van ilyen téren. Szüleim elváltak és ha lánnyal randizom akkor adnak pénzt mert szeretnék ha ismerkednék és nem jutnék el a csalódásig mint ők.
2011. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy állandóan elhívni és flancos helyekre. De amíg a saját egzisztenciának a csíráját nem tudja valaki felmutatni, akkor nem tudom, mit vár komolyat hosszú távon egy párkapcsolattól. Persze rövid távon el lehet bohóckodni, kéjelegni és élvezkedni, de semmi több, és ha szerencsétek van, pont jól alakul hosszú távon is és 10 év múlva is jó kapcsolat lesz. Ha meg nem, akkor nem.

Akit még a szülei tartanak el, az csak azért jár valakivel, mert élvezkedni akar tanulás helyett, és mert divat, hogy legyen barátnő, mert lehet vele menőzni. Kíváncsi vagyok, ha hirtelen lenne gyerekük, lenne-e elég türelmük hozzá, vagy egyből kidobnák a kukába.

2011. szept. 28. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Akit a szülei tartanak el, mert mondjuk még tanul, az nem lehet szerelmes, hanem csak élvezkedni akar? Vagy a mai tinik már nem szerelmesek csak dugnak meg élvezkednek? Én se flancos helyekre gondoltam, hanem mozira, meg diszkóra pl. Ha minden hétvégén diszkóba akarnak menni, akkor könnyen lehet, hogy a lány szüleinek is be kell szállni, mert egy átlagos fiú szülei nem krőzusok. Az igaz, hogy ezek a kapcsolatok azért nem tíz évre szólnak, hanem csak tiniszerelem, vagy mindkettő kamatyolni kar.
2011. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én zsebpénzt nem kapok, tekintettel arra, hogy nem akarok minden hónapban új ruhát venni, meg nem megyek minden héten (akár többször) inni bulizni, a szüleim inkább úgy döntöttek, hogy beszéljük meg, mire kérek mindig pénzt, és adnak. Így nekik is jó, mert valamennyire követhetik az életemet, és nekem is, mert mindig van nálam elég pénz. Pedig nem vagyunk gazdagok. Amúgy a barátnőmre a kezdeti időszakban költöttem a legtöbbet, mikor néha-néha eljártunk teázni, moziba, cukrászdába stb. Mostanában inkább bemegyünk a pékhez, veszünk valami kaját, azt megyünk a vadonba sétálni:) 16/F
2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!