Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit mondtal az elso csok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit mondtal az elso csok utan a parodnak?

Figyelt kérdés
Ha nem valos dolgokat irtok legalabb legyen vicces:P Azert orulnek par valodinak is.
2011. nov. 1. 19:36
1 2
 11/20 Gergo_30F ***** válasza:
100%
semmit, vigyorogtam, mint a vadalma, és tovább csókoltam. :)
2011. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én semmit. kicsit zavarba voltam, és olyan jó volt, igazából meg se birtam szólalni csak mosolyogtam.

neki nem az első csókja volt, és tudta, hogy mennyire félek, hogy majd elrontom vagy vmi, mert beszéltünk róla előtte.xD mármint nem az nap, hanem jóval előtte. de persze mikor megtörtént nem azon járt az agyam. ö meg a végén azt mondta h ,,ügyes voltál kicsim,,.és mosolygott.xD aztán folytattuk tovább.:D

2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%
azt ,hogy: "mossál fogat a k.rva anyád!!!!"
2011. nov. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt h belelóg a hajad a számba.

Erte ő bocsánatot kért, majd folytattuk.

2011. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Hát én voltam nálluk és ő tudta h én még nem smároltam..elég gé izgultam de egész jó volt..és utána azt mondta h nem is volt rossz:D:)
2011. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy: szeretlek!!:)))
2011. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

L

2013. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"Ki kell mennem a mosdóba"... halál komolyan így történt. Pisilés közben arra gondoltam, hogy úristen, csókolóztam. Aztán visszamentem a szobába és folytattuk.
2014. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Jó volt na mentem csá!
2014. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Azt hogy : gyere baba, szóljunk az óvónéninek hogy pisiltessen meg, aztán menjünk tovább játszani az építőkockákkal! :) xD
2017. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!