Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtál a párodnak, amikor összejöttetek?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal (csaj) kölcsönösen megkedveltük egymást az utóbbi időben, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy össze fogunk jönni. De még sosem volt barátnőm, nem tudom, mit szokás ilyenkor mondani. Az megvan, hogy elhívom valahova kettesben, csak fogalmam sincs, hogy hogyan beszéljük meg a továbbiakat. Illetve mivel osztálytárs, úgy szeretnék nekikezdeni a dolognak, hogy ha mégsem jövök be neki, ne legyen nagyon ciki a szituáció. Szóval ötleteket kérnek :) 17/F
2011. jan. 30. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hívd el sétálni este, beszélgessetek stb. utána valami indokkal fogd meg a kezét, vagy csak úgy minden indok nélkül és utána mond meg neki, hogy szereted. :)
2011. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez simán működne, ha nem lennénk osztálytársak. De mivel azok vagyunk, ezért ha rosszul sül el a dolog akkor nem hiszem hogy maradna bármiféle baráti viszony köztünk. Szóval kicsit finomabban kéne megközelítenem.
2011. jan. 30. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
nem mondtam neki semmit. beszélgettünk előtte is utána is, és bucsuzáskor megbeszéltük a következő talit :)
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

légy bátor!

nekem nem mondott Ő semmit, csak megfogta a kezem:)

nem kellenek szavak, csak tedd! nem fog rosszul elsülni, ha biztos vagy benne:D

2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Valentin nap találkoztunk, és éppen náluk voltam. Egymásra mosolyogtunk, aztán a tekintetünk egymáson ragadt. Abban a pillanatban mindketten azt a csókot akartuk. :)
2011. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Érdeklődd meg, hogy látta-e már A király beszéde c. filmet? Mivel most kezdik vetíteni, azt fogja válaszolni, még nem. Egy kis biztatással közöld: megnézhetnénk!

Én már láttam, nem fogtok csalódni, szuper jó film, érzelmek, jó erkölcs minden a helyén van! Lesz miről beszélni, s ha ügyes vagy, egyből nézzétek ki azt is, hogy a rákövetkező héten mit fogtok megnézni.

Sok sikert! Ügyes légy!

2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. mindig benne van a pakliban hogy felsülsz!

2. szerintem csak dicsérgesd eleinte

3. mondd el neki hogy tetszel neki

4. nem fog felpofozni ha nem mászol rá és bír :D

5. ha úgy gondolod hogy úgyis összejöttök akkor meg mitől tartasz?:D hallod EGY DOLOG FONTOS, hogy ha úgy alakul a dolog akkor smárold le zokszó nálkül én is itt basztam el régen :SS

2011. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

illetve mondd meg neki hogy tetszik neked*

XXXXD

2011. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Guminyuszmusz válasza:
Tudtuk egymasrol h szerelmesek vunk egymásba es kihívott a folyosóra szünetbe es azt mondta h mi lenne ha jarnnak es én azt mondtam h szerintem menne es utana elköszöntünk mert o hazament én meg vissza a terembe
2016. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!