Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél? - Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? - Szerelmi háromszög

Figyelt kérdés
7 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon sokszor hallottam már, hogy a 7.év mennyire kritikus. Jókat mosolyogtam magamban, gondoltam velünk ilyen soha nem történhet meg. DE. A nyáron közelebb kerültem egy másik fiúhoz, aki iránt érzek is már vmit. A barátommal azóta nem érzem jól magam, nem olyan mint régen volt. De nem tudok dönteni a két fiú között. Félek otthagyni a régit és belekezdeni egy új kapcsolatba. Mi lesz ha megbánom? Pedig már nem vagyok boldog a barátommal, mégis mellette vagyok. Lehet, h már csak megszokás az egész! Nem tudom, hogy mit csináljak!
2011. nov. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ülj le a barátoddal és mond el neki,hogy ez van!
2011. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tutira nem kell a barátod, hagyd el. Mindegy meddig vársz, ha nem kell, később sem fog kelleni. De legalább ne szivasd.

Ha viszont nem vagy biztos benne, hogy nem kell, akkor hagyd az újfiút, és várd ki, hogy nem csak pillanatnyi fellángolás volt-e az egész.

2011. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a nem vagy bolod a pasiddal dolog már joval ezelöt is volt, mielött a 3. belépett akkor menj az ujhoz... de ha csak az uj miatt szakadt meg valami én várnék.
2011. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 3.miatt változott meg bennem vmi. Egyszerűen minden sokkal jobb Vele, mint a pasimmal.
2011. nov. 1. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát már le is feküdtél vele?
2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha minden jobb... akkor lehet dobnám a jelenlegit. ha biztos lennék benne hogy nem hülyit stb...
2011. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, de a barátommal már az sem olyan, mint eddig volt. Szóval biztos vagyok benne, h Vele jobb lenne. De mégis, ez a 7 év annyira köt a barátomhoz, h nehéz tőle elszakadni
2011. nov. 1. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Tök hasonló cipőben járok, mint a kérdező, csak nekem közben férjem van (gyerek, közös lakás/hitel nincs).

Én azt fogom tenni, hogy várok egy pár hetet, majd ha még mindig így érzek, elmondom a férjemnek.

Még mindig jobb most, mint évek múlva...

2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem én is így fogok tenni. Várok még egy kicsit és ha nem lesz jobb, elmondom a barátomnak. Elég fiatal vagyok még sztem, h egy boldogtalan kapcsolatban éljek ...
2011. nov. 1. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha igazán szereted a párod, nem szeretsz bele másba.

Velem is megtörtént, igaz, egy 8 hónapos kamaszszerelem volt. Mindenki azt tanácsolta, maradjak a barátommal, mert így meg úgy szeret, mindent megtenne értem blablabla. Így tettem, és csak sírás lett a vége.

Menj a szíved után. Ha nem akarsz a barátoddal lenni, bármennyire is fáj, szakíts.

2011. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!