Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már egy ideje egyszerűen kezdem azt érezni hogy már nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

Viszont azt tudom hogy ha elhagyna akkor belehalnék a fájdalomba!


Mit tegyek?

3 éves kapcsolat


2011. nov. 2. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy nem értem: Kezded nem szeretni, de belehalnál ha elhagyna? Akkor esetleg nem a szerelem köt hozzá hanem valami más?
2011. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem mert valakit vagy szeretek vagy nem...

amúgy akkor ez ilyen se veled se nélküled dologgá kezd alakulni..

ha már ezen gondolkodsz akkor már rég rossz szerintem...meguntad vagy nem tudom mi lehet...

szex ok köztetek?

2011. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja amúgy fiú vagy lány vagy??
2011. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

lány vagyok 19 éves a második válaszoló nagyon jól megfogalmazta ez a kapcsolat pontosan egy se veled se nélküled dolog!

A szex nagyon jó!

Nem igazán tudom megfogalmazni amit érzek... Ha nincs velem nagyon hiányzik, ha meg velem van... akkor meg nem is tudom olyan furcsa érzés....


SE VELED, SE NÉLKÜLED ÉLNI NEM TUDOK!!!- pont ezt érzem!!!!!!

2011. nov. 2. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg valamivel feldobni a kapcsolatot!
2011. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki ne várja, hogy a szerelem örökké tart! Ennyi év alatt mindig ellaposodnak a kapcsolatok. A kérdés, hogy ilyenkor mit tesztek, ugyanis olyan már nem lesz, mint az elején volt, annak vége. Lehet ellenben sokkal jobb, mint akkor volt, csak ezért tenni kell. Más szavakkal: véget ért egy időszaka a kapcsolatotoknak, és most el kell dönteni, hogy kezdtek egy újat együtt, vagy továbbáltok, és később rájöttök, hogy ez a szakasz egy kapcsolatban sem tart örökké.
2011. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdesz társfüggő lenni, ez ugyanolyan függőség mint a többi. Nem szereted, de azükséged van rá, mert egyedül nem érzed jól magad= függsz a másik személyétől.
2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg egy kis időt egymástól külön tölteni,meg feldobni valahogyan.. neten biztos vannak tippek
2011. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ugyan ezt érzem én is..

kicsit el kéne szakadnom tőle, de ha ő elmegy valahova a barátaival, én letargiába esek, és nincs kedvem emberek közé menni..

pech :)

2011. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy a szerelem vagy a szeretet múlt el?

A szerelem elmúlik egy idő után, de a szeretetnek nem kéne... Miből ered az hogy nem szereted? Mármint hogyan nyilvánul meg? Reggel felébredsz mellette és nem tudod miért vagy ott? Vagy egyszerűen unod a fejét? Kicsit fejtsd ki bővebben!



21F

2011. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!