Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki megtalálja az igazit csak én nem?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal basztatt,otthon is a család,hogy miért nincs barátnőm,de egyszer hogy lehet,ha nem találkoztam még az igazival? 6 éves koromban csókoloztam előszőr és utoljára,de akkor is csak divatból.Amelyik lányok tetszenek külsőre,azoknak a viselkedésüktől hányni tudnék.

Bulikba nem járok,mert nekem nem jön be ez a pijálos dolog,hogy mindenki részeg azt max kurni tudnál valakivel kb...

Kocka meg nem vagyok napi rendszerességel edzem és egy héten 3-szor van fociedzésem+ hétvégén a meccs,ami igaz a többi időt a gép mellet töltöm.Külsőleg csúnya csajok meg nem jönnek be :S (meg ha már egyszer hazahoznék valami lányt akkor ne azt mondják,hogy csúnya)


2011. nov. 2. 18:45
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Bulikon se mindenki részeges, degenerált. Szoktak tényleg szingli lányok együtt menni bulizni és nyitottak is mindenre, csak bátornak kell lenned. Bátorság nélkül nincs siker, max valami B-kategória esetleg leesik majd...


Legyél nyitott! Ismerkedj fiúkkal is, mert nekik is vannak ismerőseik, akik esetleg szingli lányok. Annyi csaj van mindenfelé és alig várják, hogy valaki megtalálja őket. De aki puhap.öcs, az nem fog sikert aratni senkinél. Be kell vállalnod a kudarc lehetőségét is, hogy sikered legyen!

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán, mi az az igazi?

amúgy meg válaszold nekik azt, hogy semmi közöd hozzá. lényeg, h ne görcsölj rá:)

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert egy ritka nagy f@sz vagy.
2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:

Bulikba nem jársz (normális bulik is léteznek ám, nem csak piálósak), edzel (ez jó), de a maradék időt a gépnél töltöd.


Magyarul, vagy gépezel, vagy sportolsz, egyébként ki sem dugod az orrod a lakásból. Akkor hogy akarsz bárkit is megtalálni? Be nem fog hozzád csöngetni, az fix.


Egyébként hány éves vagy, hogy ennyire ketyeg már a biológiai órád? 35-40?

2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most komolyan.. ha az időd nagy részét a suliban töltöd, illetve az edzésen, majd a maradékot a gép előtt, akkor ne csodálkozz, hogy nincs senkid.. válogass nyugodtan, de azért azt, hogy valaki "csúnya" ne mond.. ez relatív.. lehet, hogy te sem vagy egy szépség, csak úgy gondolod..

másrészt, ahelyett, hogy itt szenvednél gyakorikérdéseken, inkább mozdulj ki, és hidd el.. nem csak olyan bulik vannak, ahol mindenki piál (j nélkül).. a pláne a dologban, hogy nem csak bulikon lehet ismerkedni..

na most egy kicsit a másik oldalról.. nem tudom mennyi idős vagy, mert azt nem írtad.. de ne is keresd az igazit.. egyelőre.. én megtaláltam az igazit, életem szerelmét, de elhagyott.. én most inkább élem az életem, hát ha egyszer újra együtt lehetünk..

2011. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem.
2011. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én például ha bulizni megyek pl kocsma,sose iszok...

tekerek egy jointot és a sarokba elszipizem attól kurv@ra jól érzem magam feloldódok és a lányokkal is könnyebben megy az ismerkedés,főleg ha ő is szipizik a jointból..szétröhögjük az agyunkat aztán ha akarjuk jön a többi :)

persze nem azt mondom füvezz...de ez is egy alternatíva

és piánál nem károsabb

2011. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?Már hogyne csengetne be, mond a címet reggelre ott vagyok:)

Szerintem ki kell várni hogy eljöjjön az igazi úgymond,nem az h becsengessen konkrétan,akár suliban akár munkahelyen1-1 összejövetelen is nem feltétlen discó,100éve se jártak discóba mégis volt párjuk,majd lesz ne aggódj.Tudom h rossz érzés h otthon evvel húznak,de ne foglalkozz vele,ez a megoldás van csak,másképp rágörcsölsz és annál roszabb.

Egyébk ne aggódj normális pasit se 1xű menet találni aki nem randa.

19/L

2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!