Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a nagy Ő? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a nagy Ő? Mindenki megtalálja egyszer vagy csak megalkuszik valaki mellett?

Figyelt kérdés
KI teszi jól?Aki egész életében keresgél vagy aki elfogad valakit aki talán nem is neki való?
2009. szept. 27. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Hm...a kérdés összetett.

Aki megalkuszik az vagy jól jár, vagy nem. De nem hinném h szerelem nélkül hosszútávon lehet lenni valaki mellett. Max csak a pénze miatt (de erről megvan a véleményem)

Aztán van aki 35 éves korában még ottáll magában h senkije sincs, mert eddig várt a nagy ő-re aki elfelejtett megérkezni...

Aztán van ak megtalálja a nagy ő-t, aztán rájön h mégis rosszul tippelt, és ez nem is az.

Végül van aki tényleg megtalálja, majd jön egy másik fickó/csajszi aki próbálja elcsábítani a nagy ő mellől, és az illető vagy elcsábul...vagy nem.

2009. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

egy biztos az eddigi tapasztalataimból merítve...h a lángoló szerelem is átalakul egy idő után szeretetté, becsületté, tiszteletté....és az addigi tűz lenyugszik...és csak parázslani fog utánna.

EZ kinek mikor jön elő, van aki lángol 2 évig, 2 hónapig, 2 napig...de sztem mindenképp eljön h a lángból parázs lesz. Még a nagy ő mellett is.

(az első válaszoló voltam) L/22

2009. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Nagy Ő, gondolom olyan ember, aki folyamatosan fent tudja tartani benned a nagy lángolást, és még viszonozza is.

Ilyen nem létezik. Minden hosszútávú kapcsolatban a szeretet dominál, néha fellángol a szerelem is, de a csak szeretet időszakot lehet "megalkuvásként" is kezelni.


Az teszi jól, aki ha talál egy embert, akit értékel, és szeret azután, miután elmúlt a nagy lángolás megtartja, és nem kajtat testi vágyakon alapuló fellángolások után.

2009. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik Nagy Ő.


A "szörnyű" titok az, hogy minden misztifikáció és romantizálás ellenére ha véletlenszerűen összepárosítanánk minden férfit egy korának megfelelő nővel, akkor valószínűleg az esetek 10-20%-ában egészen működő párkapcsolat jönne létre. Vagyis aki mellett az ember végül kiköt, az ugyan nem akárki, de nem is nagyon egyedülálló. Ha ez nem így lenne, az emberiség rég kihalt volna, ugyanis az embereknek nagyon kevés partnerük van életük során (állítólagos "szexuális forradalom" utáni korunkban átlag 4 kapcsolat egy élet alatt, egyéjszakásokat is beleszámolva).


Ugyanúgy, ahogy nem létezik a legszebb nő, mert a szépség olyasmi, ami sokféleképpen (sok különböző módon) megvalósulhat, nincs legmegfelelőbb nő vagy legmegfelelőbb férfi se, mert ezek is sokféleképpen megvalósulnak.


Aki mondjuk a művészetek iránti érdeklődéssel vagy más módon kifejlesztette és tudatossá tette az ízlését, az tudja, hogy nagyon sokféle "ideált" el tudna magának képzelni. 10-et, 20-at, 30-at is. Ez már olyan sok, hogy a valóság tele van olyan nőkkel, akik ezeket megközelítik. Valójában aki jó megfigyelő, az azt is észreveszi, hogy a kívánságoknál és a képzeletnél a valóság folyamatosan többet tud kínálni, és új, addig nem sejtett szépségek is állandóan felbukkannak. Az, amit egy 16-18 éves megalkuvásnak nevez, igazából kijózanodás abból a túlzó, de szegényes szemléletből, ami a fiatalokra jellemző.

2009. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Igen.

Nem.

Igen.

A kettő között.

2009. szept. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Én hiszek benne,hogy létezik az Igazi,a nagy Ő!Szerintem az az Igazi,aki mellett akkor is ott vagy,ha már elmúlt a lángoló szerelem.Aki mellett akkor is ki tartasz,ha már egy idő után csak szeretettel szereted,bármin is mentek keresztül.Szóval,érzed azt,hogy neked mellette a helyed,mert ő a másik feled,a lelki társad.Még akkor is,ha sok rossz történik veletek a kapcsolat során,és még akkor is,ha néha elbizonytalanodsz közben.Csak vannak olyan emberek,akik,miután kiszerettek a másikból,akkor keresnek mást,hátha azzal jobb lesz.Aztán,ha eloszlik a rózsaszín köd,akkor rájönnek,hogy kár hajszolni az elérhetetlent.Az a helyzet,hogy valaki megtalálja ezt a társat,valakinek pedig nem sikerül.Ez részben a saját hibája,részben a Sors hozza így.Mindenesetre nem szabad túl válogatósnak lenni,és a másik fél hibáin kívül a sajátunkét is észre kell vennünk.Ezt szerintem nem megalkuvásnak hívják,hanem elfogadásnak.
2009. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
a nagy ő..az akivel a megfelelő időben,és éppen az ő személyiségére, bájára nyitottak vagyunk,és ideális esetben ő is a mi személyiségünkre, épp akkor vonzónak találjuk az illatát,viselkedését,arcát,haját..stb..ez bizony színtiszta biológia...és hogy mikor jön el a mi nagy Ő- nk az meg matematika...annyi biztos hogy a temperamentumosabbak hamarabb találják meg...ugyanis gyakran nyitottak ,érzékiek,nem engedik el azt aki lángra gyújtja őket...igenis van az a nő, férfi ,aki csak ránk vár..és ez már egy érintésből kiderül,rá várunk e vagy sem..aki mer ..az nyer... a szerelemben is bátraké a szerencse....megalkudni semmiképp sem kell..a recept tehát ápoltság plusz temperamentum...csipet bátorsággal fűszerezve,némi stílussal keverve...és álmaink párja nem várat sokáig magára..pláne a mai modern világban ahol a net nagy kerítő..az ántik világban kerítőnek hívták ,aki összehozott párokat..bármilyen célból ..
2009. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,aki írt!!!Ez az a kérdés,amit hiszek is meg nem is!!De remélem a létezését!Sajnos minden bizonnyal akivel vagyok talán sosem volt a nagy Ő (talán csak nekem)De lehet,hogy nem késő megtalálni még 30 körül sem...hmmm-ez nagy feladat.
2009. szept. 28. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
nem létezhet, mert te is folyamatosan változol, meg mindenki más is. de olyat nem kell elfogadni, aki nem való hozzád. :)
2009. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom ha nagy Ő nek kell nevezni...de a spielhozni könyv azt állitja h elég nehéz megtalálni a nagy Ő-t... de az bizti h nem cska 1 ember lehet a nagy Ő...


Nos anagy Ő mit jelent?? mindkeinke másvalaki lehet a nagy Ő...

Ha egy hullámon jérto és mindenről tudtok nevetni, beszélni és jól érzed magad mellette és majd remélhetőleg szerelmes i lehetsz belé és ezt tovább sorolva...akkro szerintem az a személy lehet a nagy Ő.


Egy nagyobb városban városban kb 30-40 ember van akiből lehet a nagy Ő...vagy valami iesmi...

De életed során 8-9 emberrel találkozol, vagy meg fogsz ismerni aki a nagy Ő...

A gond az, hogy kik azok a személyek azt nem tudod mivel nem irja a homlokán hogy "én vagyok számodra a nagy Ő"

Sokszor érzéseink csal...gondoljuk h egy valaki lehet a nagy Ő... és köze nem az...és lehet egy olyan valaki is a nagy Ő akiről nem is gondolod h az.

EZ csak annyit jelent h szerencséd ovtl-e jobban megismerni vagy sem...

Van aki mnegtalálja és van aki nem...de szerintem inkább marajd egyedül minthogy egy olyannal akit csak azért szedsz fel, nehogy egyedül maradj...

2009. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!