Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kettőt szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kettőt szeretek egyszerre .

Figyelt kérdés
Tehát legelőször is van barátnőm akit nagyon szeretek,de vele elég érdekes a kapcsolatom,mert bár énis csodálkozom de szeretm őt annak ellenére hogy viszonylag hűvős kapcsolatunk van ,nem az a nyalakodós,összebújós izé hanem mint kb. sokévnyi házasság után,de sajnos megcsaltam egy olyan csajjal aki viszont megadja nekem ezen szükségleteim...mindig ódabújik ,kezdeményez és rendesn fel túd húzni ,egy szóval király vele lenni és én lennék is szívesen járnék vele hosszan de nem lehet vérmérséklete miatt,nha meg elég fiatal is.és most nem tudom hogy mit tegyek,mindkettejükkel lenni akarok ,tehát szexuális vágyaim is kiakarom élni de barátnőmre is szükségem van.szeretem mindkettöjűket.de vagy pillanatnyi örömnek élek vagy a tartós kapcsolatnak...
2011. nov. 3. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a pároddal már a megszokás köt össze. Beszéld meg vele mire van szükséged, hogy működjön a kapcsolatotok. Ha mégsem történik változás,akkor lépj tovább. Nem véletlen került az életedbe a másik lány. Ha minden jó lenne és tényleg szeretnéd a barátnőd, akkor nem kételkednél és nem csalnád. Eleinte biztos rossz lesz, de hosszú távon ez tuti nem tartható.
2011. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tartós kapcsolatnak. Próbálj meg viszonyulni a jelenlegi barátnődhöz.
2011. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat..igen sajnos énis azon a véleményen vagyok hogy ez hosszan ugyse tartható de még várok véleményeket ,főleg olyanét aki esetleg valahogy megoldotta...
2011. nov. 3. 00:48
 4/11 anonim ***** válasza:
volt már ilyen velem, a megszokás kötött össze az egyikkel a másikkal pedig az új dolgok és a kialakuló szerelem
2011. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sikoltó ***** válasza:

Ilyen nincs, szerelemmel szeretni csak 1 embert lehet


a 2 ből az egyikkel csak szexelni akarsz.


Sajna a legtöbb ember a szexelhetnéket nem tudja elválasztani a szerelemtől

2011. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 JANIkettőezer ***** válasza:

If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.

9gag, bitches...

Egyébként még ennek a postnak a kommentjeiben volt egy olyan is, hogy egyikkel sem kéne együtt lenni, mert ha tényleg szerelmes az ember, akkor nincs más számára. Csak az az ember, minden és mindenki más csak a háttérben van. Szerintem igaza van. A helyedben hagynám mind a kettőt, keresnék egy harmadikat. Egy "tökéleteset". Aki pont azt adja, ami neked kell, és nem túl fiatal hozzád, nincs probléma a vérmérsékletével... vagymivel.

2011. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

00:53 vagyok

a megszokottat hagytam el, bocsánatot kértem, nem nagyon vigasztalta egy jó ideig, én közben boldog párkapcsolatban éltem az új sráccal, a megszokott srác is új kapcsolatokba kezdett és egy komolyabb kapcsolat után ő is túllépett az egészen, azóta barátok vagyunk, nagyjából 2naponta beszélünk

2011. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy szerelmes vagyok,szeretem őket...ez két külön fogalom..saját barátnőmbe se vagyok szerelmes de másik csajba meg pláne nem...de vonzódom hozzájuk és kettejűk személyisége kéne egy emberben..nha már most tudom hogy lesz olyan válasz hogy keressek akkor olyan embert ..de ez most ittvan csak épp külön-külön és ezt hogy adjam be a szívemnek meg az agyamnak?
2011. nov. 3. 00:57
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor mind a kettőt hagynám, jöhet egy új :D
2011. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok tenni szerintem ,hogy barátnőmet hagyom és másik csajt "kihasználom"amig engedi vagy működik és ennyi egyszer az is véget ér és megy tovább az élet...
2011. nov. 3. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!