Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy tisztességes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tisztességes lány akit már régóta szeretek és alakult is köztünk valami és ő egyszerre fogta magát és összejött egy iszákos bunkóval. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Csak sajnos ez velem már kétszer is előfordult, ls még 1 ilyet nem birnák ki szerinten. És ezt a lányt nem olyannak ismertem meg aki ilyenekkel szóbaáll... deh hát mégis..
2010. jún. 27. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert általába bejönnek nekik ezek a kemény csávó vagyok.Aztán ha megverik akkor meg csodálkoznak.
2010. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez fura dolog, a biológiai magyarázat rá valami olyasmi, hogy a "termékeny" időszakban a nők inkább a kevésbé megbízható, de inkább tenyészkan formájú palikra másznak, ez ilyen tudat alatti dolog. gyakorlatilag meg passz, mert szerintem az ösztön kordában tartható, lehet nem is érdemes a lánnyal foglalkoznod. nekem van egy kedves, megbízható barátom, és őszintén szólva, néha rám is rám jön, hogy de jó lenne most kicsit félrekukkantani, de inkább úgy csinálok, mintha erre nem is gondoltam volna. utána meg általában mindig megköszönöm magamnak, hogy nem csináltam baromságot, mert megéri Vele lenni.
2010. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minden nő csicska nyomor.ék ku.rva, sose bízz bennük, 1nap alatt +változik minden, hidd el tapasztalat :(
2010. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!