Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul vagyok. Fizikailag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vagyok. Fizikailag és szellemileg is taccsra vág. Az, hogy az a lány akibe beleszerettem. Még emberszámba sem vesz. (? )

Figyelt kérdés

másfél hete nem voltam, iskolában, hogy ne lássam, mert ha látom akkor olyan rossz és keserű érzés fog el.


mit csináljak?

valaki volt már ilyen helyzetben?


2011. nov. 3. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz egy olyan csajt szeretni aki emberszámba sem vesz.

Elárulom sehogy.

Fizikailag vonz mert jól néz ki.

2011. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

na sikerült eljutnom odáig, hogy már csak a melle a segge a combja a lába a lábszára a haja a hangja az arca és a személyisége tettszik.


eddig egy kicsit más volt...most találtam benne pár dolgot ami lerövidítette a fenti jellemzőkre a szeretetemet.

2011. nov. 4. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:

szia 17 éves lány vagyok!

próbálj meg közeledni hozzá a lányok atettrekész pasikat szeretik aki megnevetteti őket bókol nekik de nem viszi túlzásba. ha így sem vesz észre akkor inkább haggyad tudom ilyen ez az érzés

amikor az előző kapcsolatomnak vége lett én is kb 2 hétig mást sem csináltam csak bőgtem és akkor lettem jobban amikor a barátnőim elvittek bulizni mondva hogy ez nem állapot ott megismerkedtem egy sráccal aki folyton bókolgatott nekem nem lettem belé szerelmes de visszaadta az önbizalmamat és visszatért az örökké jókedvű és vigyorgó énem mert éreztem hogy igenis jó csaj vagyok.

neked is valami hasonlót tudok javasolni.

remélem tudtam egy kicsit segíteni :)

hajrá!!!! össze fog jönni:)

2011. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nekem nem jön össze soha semmi.


de azért kössz.

2011. nov. 5. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!