Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Másodunókatésommal múltkor egy buliba voltunk. először még nem volt semmi, aztán egyszer csak megcsókolt.Már több ilyen eset is volt. Azt mondta hogy őt nem zavarja hogy rokonok vagyunk. És hogy szeret, de nem úgy mint egy rokont. Szerintetek mit tegyek? Normális válaszokat lécci.
2011. nov. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hülye aberrált állat vagy...
2011. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked tetszik?
2011. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2011. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne vele kezdened mert a végén nyomi gyereket fog születni. Szerintem mond el neki h te nem akarsz tőle semmit csak barátok akartok lenni. És más lenne a helyzet ha nem lenne rokon de így ki van zárva, h legyen is vmi.
2011. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hugidugi?:D
2011. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez kb mint egy aberált hentai mesefilm.

Szerintem dugd meg jól, sőt a tőlle születendő lányodat is.

Sőt még lányodtól született unokádat is. De előre szólok lehet hogy szex közben egy-két csáp a seggedben akar majd matani.

Remélem sokat segítettem. :)

2011. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!