Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok is volt hasonló helyzet? Adnátok tanácsot nekem? 17/L

Figyelt kérdés

A bátyám állandóan ellenőrzi a barátomat, hogy nem csal-e meg engem pl: titokban követi stb.

Állandóan fenyegeti ,hogy ha csak egyszer is megbánt akkor kinyírja.

Látom szegény barátomon ,hogy ezt már nem bírja idegekkel.

A bátyám 23 évesen miért nem foglalkozik inkább a saját életével?

(Lehet ,hogy azért ilyen mert ő volt a férfi a családban mert apánk meghalt még a születésem előtt.)


2011. szept. 19. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a question: bátyádnak van barátnője?
2011. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori, viszonylag.


A bátyádat NEKED kell leállítanod, határozottan.

2011. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a bátyámnak van barátnője.
2011. szept. 19. 20:13
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Csak neked akar jót!!
2011. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
beszélj a bátyáddal mindenképp, mert az egy dolog, hogy félt és mint írod ez sajnos a családi dolgok miatt is előtérbe került, de nem szabad túlféltenie téged. El fog üldözni mindenkit mellőled, szóval ezt próbáld neki elmagyarázni.
2011. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Uh azt hittem nincs neki ezért van ideje téged szekálni... Amúgy ez már túlmegy a határon
2011. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tajparaszt ***** válasza:
Beszélgessetek el a bátyáddal egy sör mellett...
2011. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam is szinte pontosan ez a probléma. A tesóm semmivel nam elégedett, megnézi, hogy hova megyek,kivel, akár este 10-11 kor is képes utánam jönni autóval, és megnézni, ott vagyok-e, ahol mondtam. Ezenkívűl nekem van két kb. vele egykorú uncsim, akik szintén ezt tették ki életcélul. Az egyik állítása szerint kitiltatott a szórakozóhelyekről, még egy teázóba, kávézóba sem mehetek miattunk. Ha meg valaki új személy lép fel az életemben, arról azonnal nyomozást indítanak. Meghalok, komolyan. Úgy érzem egy katonaság ehhez képest semmi. A velem egykorúakat engedik szinte akárhova, engem meg szinte sehova (najó, iskolába még igen :DD). Van olyan osztálytársam, aki egy nála négy évvel idősebb sráccan van, elmennek akárhova, még a műtermébe, meg a sráchoz haza, a tesóm meg megfenyegett egy nálam négy évvel idősebb srácot, akit egy táborban ismertem meg (és véletlenül az uncsim egyik osztálytársa) hogy ugy vigyázzon ... pedig még baráti viszonyban SEM vagyunk. Nem értem, miért nem tehetem azt, amit a velem egykorúak. Ha találsz rá valami megoldást lécci tudasd velem is, nekem is szükségem van egy pár jó tanácsra :)

Amugy szerintem ezért van az, hogy én tobbet kényszerulok hazudni, mint a kortársaim :D 15L

2011. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

20:25


Neked hány éves a testvéred?

2011. szept. 19. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
muszály beszélned vele,mert másképpen a barátod nagyon elhadj!!!
2011. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!