Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem írnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem írnak a lányok vissza?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mozgok olyan körökben hogy tudjak csajjal ismerkedni. Nagyon ritka, de akkor vagy mind foglalt vagy nem tetszik :S Face-n (hol máshol) bejelölök egy csajt, próbálok vele dumálni, de szinte nem is írnak vissza. Jóbarátom meg felvesz egyet, dumál velük aztán meg össze is jön azzal amelyiket felveszi. MIÉRT VAN EZ??

Tudom hogy neten ismerkedni nem valami nagy ötlet, de ha nincs másra lehetőségem?....kb 9 hónapja nincs barátnőm és azelőtt is csak rövidek voltak.

19/F


2011. nov. 3. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ribancok.
2011. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy most kb 5 perc után el is köszöntem a pics*tól..... és a komám pont utána egy perccel újságolja hogy hétfőn találkozik egy csajjal akit felvett facebook-on....nem hiszem el de komolyan mondom

2011. nov. 3. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarnak megbántani a visszautasítással.
2011. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

....leírom hogy mit akarok: ismerkedni mert szimpinek tánik bla bla bla...ő meg: oké


hanyadikos is vagy most 10 vagy 11? Ő: 10


egy szavas válaszok... én kérdezgetek aztán ő meg fél nap múlva egy szót visszaír. aha, igen, nem, ok hát kössz......

2011. nov. 3. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, az ilyen egy szavas válaszok valahogy minősítik őket. Habár nekem is van ilyen ismerősöm, msn-en nem lehet beszélni vele, mert egyszerűen halálra unom magam, és semmi értelmeset nem mond, élőben pedig rengeteget lehet vele beszélni.


Egyébként meg még mindig nem hiszek nagyon abban, hogy neten könnyen lehet komoly kapcsolatra lelni. Én híve vagyok a személyes találkozóknak, mert rögtön ad egy képet magáról az illető, hogy körülbelül milyen. Neten meg mindenki úgy kamuzik, meg félrebeszél, ahogy akar.

2011. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez így van, ahogy mondod. Csak az a baj hogy a hormonjaim máködnek és kell egy barátnő, meg amellett jó lenne ha lenne kinek emgosszam a gondjaimat. és nincs semmi lehetőségem hogy felszedjek valakit mostanában és hát próbálkozok ahogy tudok
2011. nov. 3. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Büdös r!bancok!!!!négynégy

19L


Komolyra fordítva a szót: Lehet, hogy kép alapján nem jössz be nekik(amiért nem igazán hibáztathatod őket, hisz te mégis mit tennél, ha olyan lány írna, aki véleményed szerint ronda?)


A másik: 10.-es csajoktól mit vársz?:) A 16 éves lányok még általában vagy szépek vagy értelmesek, ritka a kevert tipus.


Nincs baj a netes ismerkedéssel. A barátomat is a netről ismertem meg, de nem a facebookról, ahol max. kép alapján tudsz választani, de semmit nem tudsz meg az adott lány gondolkodásáról, stb. Így könnyű mellényúlni.


Ha másképp nem megy, a gondok megosztására ott vannak a barátok, a hormonjaidat meg kezelésbe veszi bármelyik tinip!csa, csak a beugrót kell kifizetned a discoban.


Nem a net szar társkeresési szempontból, meg nem minden lány rib@nc, még akkor sem, ha valamilyen kozmikus véletlen folytán nem tetszel neki.(Ha tetszenél valamelyiknek + képes lenne a hölgyemény egy összetett mondatot összerakni, már rég lehetne barátnőd.)


Azért sok sikert! :) és türelem!

2011. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 barack obama válasza:
Nem vagy cigány lehet azér nemirnak vissza ;)
2011. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!