Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért van az hogy minden csaj vissza utasít? Vagy itt hagy? A fiúk kíméljenek a hülyeségekkel meg a melegek is. Ty.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Aranyos és kedves és jófej.Nagyon vicces is vagyok mert Stand up Comedybe akarok szerepelni egyszer.Szoktam sportolni is haverokkal focizni.Félig kocka hasam van.178 cm magas vagyok hosszú a hajam.És követem a divatot is.Szerintetek mért van ez? a válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 30. 07:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
azért mert mind egy egoépítő beképzelt p.csa, akik azt hiszik bármit és bárkit megkaphatnak...
2011. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
:D fiú vagy?:D amúgy igazad van:) a legtöbbjük az..
2011. aug. 30. 08:21
 3/26 anonim ***** válasza:

Nos, ugyan fiú vagyok, de ezt tudom.

A mai 16-17 éveseknél az a divat hogy discoba szedik össze az egy éjszakás kapcsolatokat(Meg a fertőzéseket.), ahogy első is leírta, különösen nagy az önbizalmuk így azt hiszik, hogy avval csinálnak, azt amit akarnak.

Kivételek vannak, őket keresd.

Sok sikert!

14/f

2011. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Aranyos és kedves és jófej"

Meg szerény is.


"Stand up Comedybe akarok szerepelni egyszer"

Akarni a wc-n kell. Max szeretnél.


"Félig kocka hasam van" Nekem meg félig modell alkatom. Milyen az a félig kocka? Háromszögek?


"És követem a divatot is" Akkor tudnád, hogy sem a humor sem a kockahas nem divat manapság. Ahogy elnézem a férfiaknál ma az a divat hogy minél kevésbé legyél férfias és hetero..:D


Az alapján ahogy az első válaszodban vélekedsz a lányokról és ezek alapján nem értem min csodálkozol. L/21

2011. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresel. én már 21 vagyok, de a legtöbb szórakozóhelyen a lányokat bottal sem piszkálnám meg. na nem azért mert ronda, hanem ostoba libák, beképzeltek és 16 évesen 25nek néznek ki több tonna vakolattal a fejükön.

ismerkedj máshol, pl az interneten, nekem bejött, 2 kapcsolatom is. ha ott valakivel levelezel egy darabig, akkor megismered eléggé jól egy találkozóhoz és több esélyed van. meg amúgyis, manapság hol ismerkedsz? elég kevés az olyan eset az életben, mint a filmekben, hogy a könyvtárban álmaid pasija veszi fel a leejtett könyvet meg ilyenek.

2011. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Smartguy86 ***** válasza:

Béna vagy, nem tudod felkelteni az érdeklődésüket. Nem minden a külső... gondolom sejted.


Amíg meg így vélekedsz a nőkről, hogy a "legtöbbjük" ilyen meg olyan, addig szerintem ne számíts semmire. Majd ha veszed a fáradságot, hogy megismerd őket, akkor változik a véleményed. Addig meg élhetsz a kis világodban és filozofálhatsz róla, hogy miért vagy magányos...

2011. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Hogy a humor ne lenne divat???

Hm...

2011. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 .Daniel. ***** válasza:
Azért utasítanak el a csajok mert nem tudsz bánni velük.
2011. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ma 09:37


Sajnos az igazi humor nem divat.. Nézz csak körül mit tartanak ma humorosnak.. "álljunk össze mint két kicsi lego" és társai.. Na ez divatos..De hogy valóban humoros-e..Hát mindenki döntse el..

2011. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
3. kommentelőnek szánom azt a két kérdést h félig kocka has olyan,hogy nem teljesen erős a kocka hanem csak félig lehet látni és nincs kidolgozva teljesen.amúgy meg 21 éves vagy szal teljesen mást tartasz divatnak..
2011. aug. 30. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!