Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félreérthető lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félreérthető lenne gyűrűt így ajándékozni? Lennt info!

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándékként kapna egy gyűrűt. Nem eljegyzési meg semmi ilyesmi, csak szimplán ajándéknak, úgyse hord, gondoltam kapna egyet. Valami ilyesmire gondoltam:


[link]


Te félreértenéd?


2011. nov. 3. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fiú vagyok, szal nem érteném félre...

és belegondoltál, hogy miért nem hord? ezt vajon hordaná??

és szerintem ez a darab túl csicsás

2011. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem, főleg ha nincs hozzá "leszel a feleségem?" kísérőszöveg...

20L

2011. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vok, egyet értek az elsővel, lehet nem szereti a gyűrűket amúgy. Bár nekem spec tetszik a képen lévő.
2011. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem érteném félre,azért a kezét nem így szokták megkérni az ember lányának...az egyik barátnőm is kapott gyűrűt a barátjától csak úgy...esetleg mellékelhetsz egy kártyát,,hogy biztosan elkerüld a félreértést(például,hogy erről a gyűrűről rögtön eszembe jutottál,vagy valami ilyesmit)...de mivel nem ismerem a barátnődet,nem tudom,hogy mennyire hajlamos félreérteni az ilyen dolgokat,meg például ha csak nemrég óta jártok,akkor nem hiszem,hogy sok alapja lenne a házasságra gondolni...
2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha sok félreértős válasz lenne , van még egy megoldás. Egy nyaklánc amin delfin van és nekem tetszik:


[link]


Ez hogy tetszik?:)

2011. nov. 3. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
A gyűrű jobban tetszik nekem,mert nem szeretem,az ilyen csillogó kis köveket,mint ami az egész delfint borítja...de lehet,hogy a barátnődnek tetszene...nem tudhatom...
2011. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem a nyaklánc jobban tetszik, ha már választani kell. amúgy ő szereti a delfineket? mert ha nem (vagy semleges), akkor nem annyira jó választás.


18/L

2011. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy félreértené

nagyon szép a gyűrű, a nyaklánc nekem nem jön be

az első válaszadó meg nem látott még csicsás gyűrűt

2011. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem érteném félre, kaptam már gyűrűt karácsonyra barátomtól. Én sem hordtam előtte igazából, de nem azért mert nem szeretem. Szerintem azért a nők nagyobb részének tetszenek a gyűrűk.
2011. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"úgyse hord, gondoltam kapna egyet. "


Nem lehet, hogy azért nem hord, mert utálja az ilyesmit?

2011. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!