Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kialakuljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kialakuljon valami?

Figyelt kérdés

Van egy elég félénk leányzó akivel szeretnék összejönni , de nem haladunk egyről a kettőre . Megmondtam neki , hogy bejön nekem , meg minden , de nem akar közel engedni magához , pedig a barátnőjétől is tudom , hogy én is bejövök neki . Meg , ha valahol olvas és odaülök becsukja a könyvet és látom rajta , hogy szívesen meghallgatja a mondókám , és persze én is őt .

Lassan 6-ik hete lesz , hogy puhítom , de még a telefonszámát se adta meg , pedig kb. 1 hete elkértem .

Messze legyen a nagyképűség tőlem , de az igazság az , hogy szinte bármelyik lányt meg tudnám kapni ,de nekem ő kell ! A barátaim sem értik mit eszek a csajon ,mert egyébként nem egy tipikus maca , hanem egy relatív egyszerű helyes lány .

Lehet az a gond , hogy a csajszi csalódott a pasikban , és ezért ilyen ?

Esetleg érdemes lenne tovább törnöm magam , vagy hagyjam a dolgot ?


20 én , és ő is


2011. nov. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem egy 'maca', ahogy írtad, akkor valószínűleg nem az agyad akarja húzni. Ha tényleg ő kell neked, akkor beszélgess vele sokat továbbra is, törődj vele, nyerd el a bizalmát. Előbb-utóbb biztos közelebb enged magához, vagy kiderül, hogy mi a baj, és hátha együtt könnyebben meg tudjátok oldani. De, ha tényleg ennyire bizalmatlan, csak akkor közeledj felé, ha komolyan gondolod, és nem csak megdönteni szeretnéd.
2011. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kitartás!
2011. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yesterday.walker válasza:

Hű, de lennék annak a lánynak a helyében... =)

El sem tudja képzelni, hogy mennyire szerencsés. :)

Sok szerencsét, szerintem ha kitartó vagy, akkor sikerülni fog. Esetleg próbálj érdeklődni az őt érdeklő dolgok iránt, hátha az segít. :)

2011. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!