Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 3 hete járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hete járunk és nem érzem, h szerelmes lennék, nagyon jól érzem magam vele. érdemes kivárni az érzést vagy jobb ha nem erőltetem h kialakuljon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig megbántam, ha úgy ugrottam bele a kapcsolatba, hogy nem szerettem a fiút. Sivár volt, és egy idő után a srác is teherré vált. Szerelmes persze egyszer sem lettem.
2009. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az nem fog kialakulni. vagy van, vagy nincs.
2009. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h lehet h én zárkózom el túlságosan az érzés elől,mert az előző barátom nagyon csúnyán átvágott:( nem tudom mi tévő legyek,de félek ha szakítanék megbánnám nagyon:S
2009. okt. 2. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig jól érzed magad vele, akár kialakulhat a dolog, de ha nem vagy biztos a dologban, és mindig ő a kezdeményező fél, akkor szakíts, mert nincs értelme.
2009. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szimplán jól érzed magad vele akkor ne hülyítsd. Ha nem érzel semmit szakíts. Igaza van az előttem lévőnek vagy van vagy nincs szerelem. De az is lehet, hogy még nem ismered eléggé és csak idő kell. Neked kell tudnod melyik az igaz.
2009. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen és ha egyáltalán nem szereted csak azért vagy vele mert jófej akkor szakíts, különben egy idő után rosszul fogod érezni magad.
2009. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van akinél az érzés később jön meg. Én sem voltam mindjárt szerelemes a barátomba. Jól éreztem magam vele az elején és egyszer csak rádöbbentem, hogy beleszerettem. Ez az érzés jön magától. Ha úgy érzed, hogy nem fog jönni akkor viszont tényleg hagyd ott. Nem szabad a másik érzelmeivel játszani.Volta olyan, hogy szimplán jól éreztem magam a pasival, de még az érzés sem jött meg. Amint erre rájöttem elé álltam és határozottan megmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes. Tudtam, hogy fájni fog neki, de megtettem. Nekem is fájt, mert egy nagyon jó fej pasit vesztettem el. Most is mikor rá gondolok összeszorul a szívem és még mindig egy szemétnek gondolom magam, mert nem jött az érzés. Igen ez vagy jön vagy nem. Valami hiányzott és mai napig nem tudom mi.
2009. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj! Igaza volt az előttem szóló vkinek h ameddig jól érzed magad vele, és nem teher addig ne szakíts.

Én ugyanilyen helyzetben voltam csak én szakítottam és írtóra megbántam. Nagyon-nagyon. Ő nagyon szeretett és borzasztó állapotba került. És mikor szakítottam rá 2hétre találkoztunk és akkor jöttem rá h szeretem. A barátaim lebeszéltek azzala dumával h: "ajj csak azért érzed ezt mert sdajnálod" pedig nem. igy nem szoltam neki. Neki azóta van már egy másik barátnője én viszont azóta nem jártam snekivel (7hónapja) és ha lenen alkalmam akkor kijavítanám az egészet és újra megpróbálnám vele. Mert senkitől soha nem kapta mennyi szeretetet mint Tőle és én nem becsültem meg ezt. Amit máig is bánok.

Nem tudom mennyit segítettem ezzel de gondold át ezt alaposan. Hogy hiányozni fog? Mit szeretsz benne? Gondolj az együtt töltött szép időkre.

Bocsi kicsit hosszú lett. Remélem te jobban jársz mint én! Szia

2009. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
pont ugyanebben a helyzetben vagyok, mmint kb ugyanennyi ideje járunk és hasonlóan érzem, bár nekem hiányzik ha egy napig nem beszélünk. decemberben jártunk már, és akkor nem tartott sokáig, mert feladtam, nem adtam időt a dolognak, és mint most a példa mutatja, megbántam és megint járunk :) próbálj minél több időt vele tölteni és beszélj vele arról h bizonytalan vagy! remélem minden úgy alakul, ahogy szeretnéd! :)
2009. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok:) köszönöm:) ma nagyon sokat voltunk együtt,szinte a fél napot és rájöttem h nem akarom elveszíteni,köszönöm a válaszokat!!!!
2009. okt. 3. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!