Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, nagyon. Akkor miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon tetszik, aranyos, igaz csendes, de valami megfogott benne. Többször találkoztunk a baráti társaságunk által.És Ma azt hallottam, hogy többet akar tőlem mint barátság.És most úgy beparáztam.Félek belegondolni, hogy összejöjjek vele. 18éves vagyok, Két "apa" hagyott el..talán ez lehet az oka. Félek, hogyha megszeretek valakit, ő is becsap, elhagy és megbánt. :( hogy lépjek túl ezen? segítsetek.
2011. nov. 3. 23:31
 1/3 JANIkettőezer ***** válasza:
100%

Talán pont egy új kapcsolat segíthet.

Ne félj, próbálkozás nélkül sosem történhet semmi. Az, hogy más elhagyott, még nem jelenti, hogy Ő is el fog. Ráadásul a csendes srácok szerintem sokkal hűségesebbek. :)

2011. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Lehet, hogy igazad van. Csak úgy félek. Remélem igazad van abban, hogy a csendes fiúk hűségesek :) A válaszodtól már egész jól érzem magam :) köszönöm.
2011. nov. 3. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig előbb-utóbb minden kapcsolat véget ér. Van amelyik fél év után, van amelyik öt év után és olyan is van, amelyik több évtizedig kibírja. Az pedig, hogy két "apa" hagyott el nem a te hibád.
2011. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!