Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg? Úgy érzem nem fogom sokáig bírni.

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt de csak fél éve élünk együtt,a páromnál és családjánál...én mennék külön túlük jó messzire de a párom az istenért se akarja otthagyni őket mert anyás.Az utóbbi időben már azt is észrevettem hogy az anyja mellett kiáll,megvédi mondjuk én kiállok magamért nem is arról van szó de jól esne ha hozzám is ennyire ragaszkodna mint a drága anyukájához.És már az is zavar hogyha az anyja pl:megsimogatja vagy puszit ad neki...Ez még normális?Hozzátenném a párom 24 éves és én 23. 23/L
2011. okt. 30. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetek őszinte? Ha egy pasi ragaszkodik az édesanyjához, az nem akkora baj, de a leírtak alapján szerintem gáz....nagyon! :( Meg, hogy téged nem véd meg...az is gáz.... Én ezt nem türném meg, sajnos!
2011. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesM111 ***** válasza:

Csajszi, az ilyen pasit pénzügyileg úgy húzd le, amennyire csak bírod, vagy azonnal hagyd ott a fenébe.

Nem normális dolog ez a 2x évesen nem tudok anyu mellől önálló életet kezdeni feeling.

Mondjuk fél évvel ezelőtt se lett volna szabad összeköltözni, hogy anyunál éltek.

Tudom, elméletileg frankó dolog, mert szülőnek jó, qrva nagy ház rezsijébe beszálltok, nem kell főzöcskéznetek, elméletileg tudtok pénzt gyűjtögetni, meg akármi...


Nekem frankó szüleim vannak, anyós oldal is hasonló, mindkét fél halálra izélgetett minket, hogy lakjunk náluk, de nem tettük meg. ost őszintén, nem jobb egy saját pecó, ahol azt csinálsz amit akrasz?

2011. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!