Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított velem barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított velem barátnőm mert talált jobbat. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

múltkor pont jöttem ki a boltból és az út másik oldalán láttam a csajom hogy megcsókol vkit (gondolomm ő miatt hagyott el)kis gyíkarc törpe csávó,láttam hogy beszáll egy BMW M3-asba [link]


na ott lettem ideges mert 1 gazdag p*cs miatt hagyott el.mit tegyek?csak lépjek túl vagy előtte verjem meg a srácot


17/f


2011. nov. 4. 13:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a csajt nemis akarom,facebbokrol meg msn-ről már kitöröltem
2011. nov. 4. 14:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Aztán lehet ő verne agyon.


Itt nem a srác a hibás, hanem ti.


Ha annyira jó együtt, akkor senki sem tud szétszakítani titeket.

Ha a csaj szeret, senkinek sem hullik a karjaiba ha te vagy neki.

Ha te többet tettél volna érte, lehet veled lenne. Ki tudja.


17 évesen egy ilyen kapcsolat.

Ekkor még egy fiú (nem felnőtt férfi) egyszerűen képtelen mindent megadni egy nőnek. Ehhez élni kell és felnőni.

Ekkor még egy lány (nem felnőtt nő) egyszerűen néha túl nagy elvárásokkal állít szembe pasikat.


De attól, mert valaki el tudta venni a nődet, azért nem ő a hibás. Ő tud valamit, amit te/ti nem. Legyen az pénz, vagy a felszínnél jóval mélyebben gyökerező dolog.


Verekedni bárki tud... Te tucatgyerek... Légy férfi, legyen büszkeséged... És viseld az élet nehézségeit!

2011. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jó akkor nem verem meg...szeretett engem de a pénzt jobban szereti
2011. nov. 4. 16:02
 14/16 anonim ***** válasza:
vagy te béne voltál a srác meg jobb pénz nélkül is. törödj bele h szerencsétlen vagy. nekem egy egyel ezelőtti M3asom van... hát csak probálnál meg megverni szerintem körberöhögnélek. tudod azt h egy normális nőt(tegyük fel h az volt a barátnpd) megszerezz az nem pénzkérdéshanem stilus kérdése
2011. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem verekszünk, méltatlan!!! Azt merem állítani, hogy nem azért hagyott el, mert nem szeretted. A lényeg, hogy nem szeretett téged, és ha vissza akarna jönni sem engedheted. Az ilyen p!csák kihasználnak minket, és nekünk nem szabad hagyni. Legalábbis kihasználnának ha gazdagabbak lennék, vagy lenne BMW M3-asunk. De ha nincs, akkor lúzerek vagyunk szerintük... Kinek kell az ilyen csaj??? De nyugi, mivel a kapcsolatuk a pénzre fog épülni, úgyis ott hagyja majd. Meddig jártatok? Amúgy nem hinném hogy JOBBAT talált nálad, hanem csak gazdagabbat. Nem ugyanaz! És ha a pénz a dominancia akkor húzhat a faszikámnak a retkes p!csájába, ami úgyis dugig lehet pénzzel.


Inkább gyere, meghívlak egy sörre. :D

17/F

2011. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Talán jobb, hogy az elején derült ki, hogy mekkora egy felszínes kis kr.va és nem több év együtt járás után, amikor jobban megszeretted.

Nem te b.sztál rá, hanem a csaj, mert az ilyet csak jól megdugják az ilyen apuci kicsi fiacskái, aztán kidobják őket a francba. Persze aztán majd vissza akarja könyörögni magát.

Szard le az egészet, lépj tovább és ne vegyél komolyan egyetlen lányt sem 30 alatt.

2011. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!