Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsókolt agy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsókolt agy másik lányt. Most szünetelünk ezért, mert ő őszintén elmondta nekem. Szeretem őt de nem tudom hogyan tovább.!?!

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezzel csak azt éred el, hogy ha kibékültök is és hasonlót tesz véletlen akkor nem fogja elmondani. Akkor jobb lesz? Örülj neki, hogy őszinte volt! Egy csók még nem a világ vége meg kell bocsátani, de az orrára kötni hogy soha többet és kész. Ha nem bánta volna meg és nem szeretne nem mondja el... 21/F
2011. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, elmondta oké, van lelkiismerete, de én nem folytatnám vele tovább akármennyire is szeretem még pediglen :

1. ha egyszer megtette, megteszi még egyszer.

2. ha megtette nem szeret annyira, hogy hűséges legyen.

3. nem csak téged kíván hanem mást is.

4. legyen boldog azzal akit megcsókolt.

2011. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
14:50 ezt a hülyeséget honnan szedted? :) nem csak téged kíván hanem mást is... rengeteg pasi kíván mást is. én is imádtam az exem, totál odavoltam érte, rendesen megviselt amikor elvesztettem mégis kívántam más nőket is mert vonzottak, csak épp az volt a különbség, hogy volt annyi eszem hogy leküzdjem a vágyaimat és kitartsak a párom mellett :) 14:49 voltam. 21/F
2011. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14:50... Én lány vagyok, és totálisan egyetértek veled...Ha egyszer megcsinálta, többször is megfogja. Kíván mást is, ez természetes, a lányok is. DE, ha annyira nem szereti, és nem is tiszteli, hogy más lányokat hajkurásszon, és más lánnyal csókolózzon, akkor nincs értelme. És elmondta, igen, őszinte volt. Ezzel tényleg azt érte ela lány, hogy többet nem mondja el, de ne is adjon rá a lány neki lehetőséget. Én nem tudnék többet megbízni benne...Folyton az járna a fejemben, amikor nincs mellettem, hogy vajon most kit csókolgat.... Ott a bizalmát elvesztené az én szememben örökre. Én szakítanék vele, és keresnék egy olyan embert, aki engem is annyira szeret, és tisztel mint én őt.
2011. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán SZERELMES lenne Beléd, akkor nem tette volna meg. És ha valakit IGAZÁN szeret az ember, akkor NEM, nem is kíván meg mást.

Én 4 éve vagyok a barátnőmmel, imádom a legelső pillanattól kezdve és más lányok NEM hoznak lázba. A barátnőmbe vagyok szerelmes, és sose lennék képes más lányhoz érni, mert egyszerűen nem érdekelnek, csak a szerelmem. Aki máshogy gondolkozik, az nem volt még igazán szerelmes... Ismerek olyan párt, akik 20 éve vannak együtt, elsők voltak egymásnak és most is úgy turbékolnak, mintha most jöttek volna össze, és sose csalta meg egyik a másikat.

Szerintem a legjobb, ha hagyod a barátodat, mert BIZTOS, hogy nem szerelmes beléd, különben nem tett volna ilyet. Szép dolog, hogy elmondta, így legalább nem váltok el olyan rossz viszonyban, de én biztos nem maradnék együtt a barátnőmmel, ha kiderülne, hogy ilyesmit tett- nem azért, mert én nem szeretem, hanem mert ez egyértelmű bizonyítéka lenne annak, hogy nem érez irántam ugyanúgy és nincs közös jövőnk.

22/F

2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!