Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Basszus, rájöttem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus, rájöttem, hogy a barátnőm pasija velem csalta meg a barátnőmet?!?! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja egy sráccal összejárunk dumáltunk beszélgettünk és nagyon bejöttünk egymásnak ezért 2 hete 3-4 naponta átmentem hozzá és ott aludtam és le is feküdtünk. Erre a barátnőm elkezdett gyanakodni a barátjára hogy megcsalja és nekem mondogatta én meg biztattam biztos nem. Aztán véletlen összefutottunk és bemutatott neki. És az a barátja akivel én összejártam. Teljesen meglepődött a srác és én is és úgy tettük mintha nem is történt volna semmi. De a srác továbbra is találkozna velem, persze a barátnője mellett.


De én olyan bűntudatot érzek és a barátnőmnek nem tudom hogy mondjam el vagy sem de utána biztos soha többet nem beszélne velem:S


2011. nov. 4. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el az életeden. Főleg azon a részén, hogy olyan pasikkal fekszel le akikről semmit se tudsz.
2011. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyenek az életben...

A legjobb, amit tehetsz, hogy nem "jársz össze" többet a sráccal, de a lányt meg megóvód a szomorkodástól. De akkor tényleg ne járj össze vele többet.

2011. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy csomó mindent tudtam/dok a srácról csak azt nem hogy barátnője van.
2011. nov. 4. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
dobd a pasit és mondd el a bnödnek.ez a legtisztább. mond meg neki hogy nem ismerted a pasiját és nem tudtad hogy mi van. én a helyébe igy nem haragudnék rád. viszont ha eltitkolod és megtartod a pasit akkor azzal elárulod a bnödet. és mellé van egy pasid aki füvel fával összejár. ki tudja lehet van 3. is...
2011. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

két barátnő beszélget..

te csal engem a férjem

hú az annyát

és képzeld itthonrol viszi el az óvszert

hú azannyát

képzeld én meg kilukasztottam a gumikat egy vékony tűvel

hú az anyádat :DDD

2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a barátnődnek az igazat! Egyszereűen nem tudtam mikor a sráccal voltál, hogy van barátnője. Nem is kell hazudnod, mert ez így igaz. Téged nem okolhatnak, mert te nem ismerted addig. Ne szúrj ki a barátnőddel! Mond el neki, hogy veled csalt meg! Nem haragudhat meg rád hisz nem tudtál róla. A görény még ki is használja azt, hogy nem mered elmondani. Újabb kalandokat akar, hogy véletlen se mond el neki. Egy szemét dög. Ha belemész akkor már te is benne leszel a balhéban. Jobban jársz, ha elmondod az igazat és megszabadul tőle.
2011. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy csomó mindent tudtam/dok a srácról csak azt nem hogy barátnője van."


Bocs, de ez sátáni kacajért kiált.

2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Egyszereűen nem tudtam mikor a sráccal voltál,"


tudtad* akart lenni

2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szegény srác...2 pia aztán meg 1 sem :( :DDDDD
2011. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
+n
2011. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!