Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Ne? Ha igen, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Ne? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2 év, 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, együtt lakunk, mert az egyetem miatt távol vagyunk az otthonunktól. Már rég gondok vannak, úgy érzem, már nem törődik velem, a kapcsolatunkkal, pedig én már sokszor próbáltam vele beszélni erről, de hiába. Mindig veszekedés lett a vége. A legnagyobb baj, hogy nincs ideje ram (meg magara sincs mondjuk), mindig dolgozik, s meg hetvegen sem tud idot szanni ram.. Együtt lakunk, de szinte semmilyen közös programunk nincs, nem járunk sehova, még egy pizzát megenni együtt is nagyon ritkán. Szombat vasárnap egész nap és este otthon vagyunk... Egész nyáron nem találkoztunk, én a nagy találkozástól vártam a csodát, hogy akkor megérzem, milyen jó újra látni, hogy majd ő is csak velem akar lenni mindig.... de semmi nem történt... másnap már elkezdett dolgozni, s minden ugy ment mint regen... az a baj, hogy régen nem ilyen volt, ereztem, hogy fontos vagyok neki, de most csak a munkaja erdekli!! Nem veszekszunk, csak akkor, ha én kitörök és elmondom, hogy nekem nem jó, de ilyen már rég nem volt, mostanában sokat lenyelek. Kb egy éve veszekedtunk sokat, mert en mindig probalkoztam, hogy javitsak a kapcsolatunkon, hogy tudassam vele, hogy nekem mire lenne szuksegem... de semmi valtozas nem volt soha... most mar nem veszekszunk, nekem pedig gyakran valtozik a hangulatom, neha ugy erzem, hogy rogton el kell hagyjam, mert nincs eletem mellette. Maskor meg beletorodok az egyuttletbe, elfogadom, hogy ilyen velem. Nem tudom mit tegyek, tenyleg nagyon rendes fiu, nem veszekszik velem, csak az a baj, hogy nem is torodik. O megszokta, hogy egyutt vagyunk, erzem, hogy jo ez igy neki es elegedett, hisz mindene megvan amit szeretne, amit szeret csinalni... A szexualis eletunk is rosszul all, hetente egyszer - 3hetben ketszer vagyunk egyutt es azok sem szeretkezesek, csak gyors szex...

Mit tegyek? felek az elvalastol, koltozes tavol s szuloktol, s mar annyira osszeszoktunk... felek a szakitastol, viszont igy sem jo, nem tudom, hogy meg mit tehetnek... nem hiszem, hogy megvaltozna mar, tul eros szemelyiseg, en pedig tul sokat megengedek... 22-L


2011. nov. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Lépj ki ebből a kapcsolatból! Túl fiatal vagy ahhoz, hogy olyan emberre pazarold az életedet, akivel nem érzed jól magad. Költözz össze esetleg egy egyetemi barátnőddel, vagy lakj koliban. A szülők mindig a legjobbat akarják a gyereküknek, ha eléjük állsz, hogy apa, anya nem vagyok boldog ezzel a fiúval, meg fogják érteni. Ne félj a változástól! Fiatal vagy, éld az egyetemisták gondtalan életét. Ne légy 22 évesen olyan, mint aki 40 éves házasságban él! Ha ebben a kapcsolatban maradsz, lehet, hogy elveszted az esélyét annak, hogy megtaláld a másik feled, aki őszintén, tiszta szívből szeret és értelmet ad az életednek.
2011. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy még érzek iránta valamit.. néha olyan jól esne egyszerüen csak megölelni és csak vele lenni, de nem lehet, mert ő sokszor leráz, hogy kell dolgozzon... én tényleg csak egy kicsi gyengédségre vágynék, ugy szeretnem, hogy torodjon velem. Hiányzik minden romantika, s ami nekem a legfontosabb lenne, a minőségi idő, amit velem tölt és azért, mert ő akarja, nem azért mert én kérem és észreveszi magát...
2011. nov. 4. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Ha még mindig szeret(amit nem hinnék a leírtak alapján) akkor úgyis vissza akár majd kapni. Nem akarlak elkeseríteni de szerintem neki már ez az egész csak megszokás, jó neki h van egy nő akit néha megdughat. Viszont te még tényleg fiatal vagy ahhoz h változtass ezen. Ha 40 éves lennél akkor azt mondja az ember h már nem nagyon válogathat. Elhiszem h még érzel iránta valamit de képzeld el magad egy olyan kapcsolatba ahol ezt nem csak te érzed. Ahol boldogan találkozol vele mert tudod h átölel és összebújtok. Hidd el hamar el fog múlni az a kevéske szerelem amit iránta érzel ahogy belépsz egy jó kapcsolatba.

19/L

2011. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!