Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre jobban szarik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre jobban szarik a fejemre, úgy érzem. Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, végig éreztette, hogy nagyon szeret, sok helyre mentünk, jól éreztük magunkat, alig veszekedtünk, ő az első szerelmem, nagyon nagyon szeretem. 2 hete viszont azt érzem, hogy kezd eltávolodni tőlem. Sajnos nem tudunk sűrűn találkozni, a távolság miatt, de régebben heti 3-4szer is idejött, mondta hogy menjünk erre-arra, most meg alig mondja hogy találkozzunk, és egyre kevesebbet is ír meg hív.. Mit tegyek? Nagyon bánt a dolog, mert soha nem éreztem még senkitől, hogy ilyen őszintén szeret mint ő, most mégis..
2011. nov. 4. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2hét kontra másfél év..Ahelyett,hogy megbeszélnéd vele,őszintén elmondanád neki,hogy ez bánt téged és szeretnéd,ha javulna a helyzet,te szakítanál?Hova menekülsz?Csak nem egy másik srác van a képben?Ha nem vagy szerelmes,akkor vállald fel,ne másra mutogass!
2011. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. lehet kifogyott a pénze keress neki másodállást :)

2. vagy az is lehet elfáradt a melóban mindenkinek vannak hullámvölgyei

3. ha nem hív el minden hétvégén valahova az már világvége? akkor tars egyszerre 4 pasit menden héten az egyikkel mész bulizni

2011. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Ő sem tökéletes. Neki is vannak hibái, ahogy neked is. Most ő is dobjon ki a csába téged, mert van valami hibád? Előbb talán beszélnetek kéne, hogy mi a helyzet, miért van ez 2 hete...
2011. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs más pasi a képben, mivel konkrétan rá se tudok nézni másra..engem nagyon bánt ez az egész már napok óta, de rajta abszolút nem érzem, hogy zavarná, hogy sokkal kevesebbet beszélünk és találkozunk.. Nem szeretnék szakítani vele, nagyon szeretem és nagyon fájna ha elveszíteném, de hiába próbáltam már mondani neki, hogy ez nem működik, hogy ennyire leszarja, hogy nem beszélünk, még ő van felháborodva.. Nem dolgozik, egy céget vezet, de nem jár be, otthonról telefonál néha, tehát a munka nem akadály és a pénz sem..
2011. nov. 4. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hete szar le? Az semmi,nagyon nagyon kevés idő, ennyi idő után felesleges és értelmetlen lenne szakítanod vele. Azt mondom, ha kb. 1-2 hónapja csinálja már ezt akkor piríts az orra alá légy olyan mintha, majdnem kidobnád, de ne tedd. Ha ezután se próbálkozik, akkor olyan 4-5. hónap környékén tedd meg, de csak ha annyira bánt téged.
2011. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is ilyeneken szoktam kattogni persze csak rövidebb kapcsolatokban.. ennyi idő után nviszont már nem p*csaság rákérdezni, hogy most mégis mi van. lehet tényleg csak hullámvölgy, és simán túllesztek rajta mire ezt olvasod :)
2013. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!