Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-18 éves lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok nektek milyen pasi jön be?

Figyelt kérdés
írhattok öltözet,viselkedés stb meg ha eléggé csendes valaki ,de ha tetszik nektek akkor mennyi esély van a párkapcsolatra?
2011. nov. 4. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok csak a tapasztalataim írom le:

mikor elkezdtem a gimit elég kákabél voltam nagyon nem áltak szóba velem a lányok..aztán rá egy éve elkezdtem gyúrni persze szedtem is rendesen a kreatint meg a proteint 1 év múlva azt vettem észre hogy lányok keresik a társaságom igaz egy kicsit ez elszomorít mert ebből az jött le hogy a lányok vagy nagyon felszzinesek vagy elsőnek a megjelenést helyezik előtérbe

17/f

2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nagyszájú, mindig verje meg a gyengébbet, drogozzon, igyon, tetkós legyen, hátranyalt hajú, és sok-sok pénze van stb...
2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

öltözet: nincsenek nagy elvárásaim, ne hordjon rózsaszín cuccokat, csili-vili fülbevalót, fogat/keresztet a nyakában

Viselkedés: tudjon értelmesen beszélni, ne használjon olyanokat,hogy ezmiatt, deviszont..ilyesmik

előny,hogyha van humora, szeretek nevetni :))

nem baj,ha csendes..


18/L

2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Még szép hogy a pénzes pasik:D
2011. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt leírni nehéz..Ránézek valakire egyből látszódik, hogy milyen ember és már sokszor látásból simán el lehet dönteni, hogy jóban lennék-e vele vagy sem.Én pl. undorodom az olyanoktól akik nagy menőnek érzik magukat, feltűnőek stb. Inkább legyen csendes, de abból sem a véglet..aki bátortalan, félénk. Hanem legyen normális, vicces, értelmes, és a legfontosabb, hogy érezzem magam nőnek mellette..:)

Külsőre pedig mivel én sem vagyok egy nagy darab, ezért akiken súlyfelesleg van valahogy taszítanak..nem jönnek be ezek a mackós pasik..inkább legyen átlagos testalkatú..de egy kis izmos test sem rossz ám:D Azért túlzásba azt se kell vinni,mert az is undorító..Az öltözködés meg végülis legyen átlagos,semmi feltűnő. Nagyjából ennyi:)

L/18

2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát:-)
2011. nov. 5. 18:35
 8/8 anonim válasza:
Szerintem legyen stílusa a fiúnak, de ne ilyen tömegstílus, legyen egyedisége, én szeretem ha a fiú beszédesebb, mondjuk ez abból is fakad h én csendesebb vagyok. És ez nem igaz h az első látás a fontos, minden ember itt ront el mindent, pedig ha megismernék az ember belső tulajdonságait lehet nem íg vélekednének. És a mackósabbak is lehetnek aranyosak, persze nem az ilyen dagadt pasikra gondolok hanem télleg az olyanokra akik nem azok van rajtuk kicsi felesleg de így aranyosak:) 16L
2011. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!