Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki világosítson fel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki világosítson fel! Miért jó három puszit adni?

Figyelt kérdés

Egyre többször látom ezt, hogy három puszi. meg hogy valakit üdvözlök és hármat akar adni. Mi ez a szar? Valaki kifejtené érthetően?

17/L


2011. nov. 4. 20:17
1 2
 1/17 Inkog Nito ***** válasza:
Új trend a barátokkal hogy három puszit adsz..semmi különös..
2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
csajos lófasság
2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Felém fiúk közelednek így. undorító. lányokkal nem szoktam puszizkodni... :D
2011. nov. 4. 20:20
 4/17 Inkog Nito ***** válasza:
Nekem mint fiúnak nem voltak ilyen ambicióim,lányok kezdeményeztek és ezért hozzászoktam.
2011. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17 évesen nem a csajokat puszilgatod, és csodálkozol, hogy a fiúk közelednek feléd?!
2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem hogy ez a divat. De miért jó? És ez hülye kifogás hogy hozzászoksz. ezt a marhák csinálják, mennek az árral. annyira utálom az ilyen hülyeségeket... idegesítő
2011. nov. 4. 20:32
 7/17 anonim ***** válasza:

A három puszit én is láttam, semmi eredeti sincs benne. A harmadik már unalmas, visszatér oda ahol kezdte.

Csináljunk új trendet, legyen a harmadik puszi szájra, szerintem az eredeti lenne!:)

2011. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ez eredetileg a görög katolikus vallású fiataloktól terjedt el. Ott úgyanis 3 puszival üdvözlik egymást az igazi hívők. PL: kereszttesóm egy tök fiatal pasi, görög pap, és mindig 3 puszit ad, így elterjedt a családban is, pedig én nem vagyok görög, de szépen terjed tovább.
2011. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is utáltam, de már megszoktam.
2011. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom megszokni...
2011. nov. 4. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!