Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor megbántom a barátnőmet utána legszivesebben odamennék adnék neki egy puszit, átölelném kiengesztelésképp de mégse teszem valamiért? Azt nem tudom, hogy miért, de nem megy.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi mondjuk meg, hogy TE miért nem csinálsz valamit? Édes Istenem...
2011. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert csira vagy
2011. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tedd! Mutasd ki, hogy nem vagy egy érzéketlen bunkó. Én örülnék ennek a gesztusnak. :)
2011. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy te medvedisznóember...
2011. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Könnyü a szavakkal dobálozni.

Amúgy nem tudom, hogy miért van ez.

Talán nem akarom kimutatni, hogy én is el tudok gyengülni...

2011. szept. 1. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Könnyű a válasz. A dac nem engedi kimondani sem kimutatni az érzéseidet. Elég nehéz legyőzni ezt az érzést, ehhez az kell, hogy tisztázd magadban, hogy Te voltál a b.nkó és neked kell lépned. Ha szereted, átbírod hidalni a saját egódat.
2011. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A büszkeséged nem engedi. Gondolkozz el, mit érezhet akkor a lány, ha meg veszekedtetek nyugodj meg egy kicsit, és tedd meg! Nagyon jól fog esni neki!
2011. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg. Ez nem gyengeség, pont az ellenkezője, hogy képes vagy önmagadnak (és egyben neki is) beismerni, hogy hülye voltál. Komolyabb kapcsolatban nem fordul elő, hogy ez a gyengeség jele lenne, inkább értékeli a lány, főleg ha tudja, hogy miyeln nehezen nyílsz meg ilyen téren. Nagyon nehéz belekezdeni, de ha egyszer kinyögsz annyit, hogy bocsánat, akkor a többi dolog (amit még mondani vagy tenni akarsz) jön magától, mert a helyzet rákényszerít... Higgy Nekem, Én jórészt ilyen dolgok miatt vesztettem el az egyik b.nőmet :)
2011. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!