Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm "leszidott" engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "leszidott" engem, szerinte nincsen tartásom a férfiak és párkapcsolat kezdési ügyben, igaza van? 18L

Figyelt kérdés
Arról beszélgettünk, hogy mi a véleményünk a hagyományos udvarlási szokásokról, mennyire célravezető ez a mai világban9 Véleménye szerint ennek így kell maradnia, valamint neki nem kéne olyan fiú aki nem képes udvarolni neki "meghódítani öt". Én úgy feleltem, hogy szívem szerint én udvarolnék egy fiúnak, szívesen hívnám randevúra, mert nem szeretnék várni és a jelküldözgetésnél is többre tartanám ha én mondhatnak ki nyíltan az érzéseim először, én csókolhatnám meg a fiút stb ... Ö ledöbbent, elképedt és azt mondta hogy "Ezt nem hittem volna rólad! Hat nincs benned semmi nőiesség iránti vagy? Hol van a tartásod, erkölcseid? Ne haragudj, de nagyon ciki amiket most mondtál, nem nőhöz méltó!" Én nagyon elszégyeltem magam, ö pedig tovább korholt engem... Szörnyen érzem most magam és az ö szavai járkálnak elmémben most is! Mintha nem is érezném most magam nőnek, legalábbis nem vagyok úgy kibékülve a nememmel mint eddig, el vagyok keseredve... Teljesen kiborultam, mert eddig boldog voltam hogy lány lehetek, de most legszívesebben eldobnám magamtól a nemem... Szerintetek igaza van?
2011. nov. 5. 00:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Az időzítéstől függ. 200 éve igaza lett volna.
2011. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nincs igaza. Az ilyenekkel nem is kell foglalkozni. Neked ez a véleményed, neki meg az. Nem is értem, hogy hogyan képzelte, hogy "leszid" téged. A helyedben én elküldtem volna a fenébe. Ha neked így kényelmes, akkor így csinálod. Semmi köze hozzá. Az ilyen barátnő fog mindig beleszólni és leszidni, ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy ő tenné. Majd ha a leendő gyerekedet nem úgy fogod nevelni, akkor is így le fog szidni? Szerintem ne hagyd neki ezt.
2011. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 napietus ***** válasza:
30%

sztem igaza van a barátnődnek. ilyet, hogy egy lány fusson a fiúk után...semmibe nem szokták nézni az ilyen lányokat a fiúk.


29/n

2011. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 napietus ***** válasza:
34%
ja, leszidni meg a szüleidnek van joga, később a főnöködnek lesz, neki nincs. el lehetett volna ezt normálisan is mondani.
2011. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

ha nem vagytok arisztokraták,akiknél a házasság első számú célja a két vagyon és a név fent tartása,akkor teljesen értelmetlen a vita.

alsó és középosztályokban olyan mindegy,hogy ki hogyan oldja meg az ilyen ügyeit,lévén érzelmi alapú.

barátnődnek mond meg,hogy szálljon le a magas lóról és nézzen körül a lakótelepen ahol lakik.

2011. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
Második vagyok. Még annyit, hogy én is úgy gondolom, ahogy te. Lehet, hogy a kedves barátnőd azért nem fog összejönni élete szerelmével, mert arra vár, hogy őt meghódítsák, és nem mer többet tenni annál az ügy érdekében, hogy szépen néz a fiúra. Ez már a 21.század.
2011. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Napietus, nem is arról volt szó, hogy a kérdező futna a fiúk után. De állítólag egyenlőség van, ha akar valamit, kinyithatja a száját, és megmondhatja. Csak azért mert nőnek született valaki, nem kell feltétlenül csak ülnie, és várnia a sültgalambot.
2011. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

Azt csinálsz amit akarsz, mi köze hozzá hogy neked így a jó.

Nehogy vki más véleményére halgass, pláne nem ilyen dologban.

2011. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

00:49 és 00:52!


IGAZATOK VAN!


Megvan a jogom ahhoz hogy így vélekedjek, miképpen neki ahhoz hogy másképpen gondolja, azonban ő nem tartotta tiszteletben az én véleményem, annak ellenére hogy ez egy vita téma volt köztünk! Magyarul pont az volt a lényeg hogy eszmecsere történhessen! És abban is igazatok van hogy ki kell állnom az én véleményemért nem szabad hagynom hogy egy ilyen dolog miatt ne érezhessem magam jól, büszkén arra hogy nőnek születtem! Nem azzal van a gondom hogy ő másképpen gondolkodik mint én, hanem azzal ahogyan ezt kezelte! (Lekorholt) A gond az hogy ez a dolog most tényleg nagyon érzékenyen érintett, mélyen megsértette a szívem, s most nagyon fáj a dolog (nem ő az első ember aki becsmérli, kétségbe vonja a nőiességem, bunkó fiúk és rossz indulatú lányok is mondtak mar ezt nekem), most jönnek ki rajtam a régebbi lelki támadások is... :,( Egy kicsit össze is törtem most...

2011. nov. 5. 01:00
 10/30 napietus ***** válasza:
7. válaszoló, egy nő (mármint egy igazi nő) úgy hódít, hogy a másik fél ezt hiszi, hogy ő hódítja meg a nőt :) ehhez intelligencia kell, viszont SOSEM kerül az ember olyan helyzetbe, hogy egy férfi visszautasíthassa.
2011. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!