Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tudatában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudatában vagytok annak, hogyha nem léptek nők felé párkapcsolat kezdeményezése céljából, nagy valószínűséggel egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
És mivel tudnád alátámasztani e feltevésed?
2010. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
öö talán..de ha aki akar az változtat rajta,mint pl Én;):D
2010. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tudatában, mert egyelőre a gyakorlat mást mutat. =)
2010. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

na valaki feltalálta a spanyol viaszt..

Gratulálok. És most meg akarod menteni az emberiséget a kihalástól?

2010. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
gyakorlatban,nekünk kellene kezdeményezni,és ez szerintem mindenkire igaz,ahol a nő jön oda hozzád,szerintem ott már nagy gáz van a fejben,pont a nehezen szerzett gyümölcs a legfinomabb,ami meg könnyen jött,az könnyen is megy.
2010. szept. 8. 21:40
 6/25 A kérdező kommentje:
nem,csak az sok sajnálkozástól akarom megmenteni:)
2010. szept. 8. 21:41
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem érdekel ha egyedül maradok, de nem is utasít el soha senki, nekem így jó, egy gyereket meg örökbe fogadok majd, ennyi.

Vagy egy csaj szólít majd le.

Engem nem érdekel, nem fogok megalázkodni egy nő előtt sem, futni sem fogok utánuk akár milyen jól is nézzenek ki.

Nem éri meg.

2010. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Engem meg nem érdekel. Én úgy állok hozzá, hogy nem érdemlek meg senkit, és mindenki jobban jár, ha ez így is marad. Probléma megoldva.
2010. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tesókám szerezz barátokat minket meg hagyjál békén a baromságaiddal köszi...
2010. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Hát én nem fogok besz.rni egy nő miatt sem.Engem az se izgat ha egyedűl maradok,le se sz.rom őket.Főleg amennyi r.banc van.Dolgozok,hamarosan lesz kocsim,házam..azt bekaphatja mindenki...,és igen boldog vagyok nem csak egy ki*aszott nőröl szól az élet...
2010. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!