Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Míért akar mindig este találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míért akar mindig este találkozni velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem zavar, csak kiváncsi vagyok. 15 évesek vagyunk, 4,5 honapja vagyunk együtt, heti 2x találkozunk, mindig este, csak az elsö randi volt du 3-kor, vajon miert? :D
2011. nov. 5. 00:53
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
91%
nyilván olyan a programja, hogy csak akkor ér rá. nyilván középiskolások vagytok, suli után lehetnek egyéb programjai (szakkör, edzés stb.), tanulni is kell, valószínűleg egy ennyi idős lánynak otthon is van feladata. így hát csak este ér rá fiúzni.
2011. nov. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Este sötét van. Ismered azt a kifejezést, hogy "sötétben tapogatózni"? ;)
2011. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki,hogy nem rabolja az egész napod és tudsz menni rendesen edzeni.
2011. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

1. Látni sem bír...

2. Olyan ronda, hogy csak a sötétségben bízik...

3. Vámpír a lelkem...


A három közül az egyik válasz csak jó, nem? :-D

2011. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Solarian ***** válasza:
54%
Mert nem hord bugyit. ezt próbálja a sötéttel leplezni.
2011. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert jóláll neked a sötétség.:D
2011. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kössz a valászokat XD 01:05: egyik sem igaz :D :P De még most szünetben is este akar találkozni, qrva szép csaj...

Talán mert este romantikusabb v nemtudom... :D

2011. nov. 5. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki: ennyi idősen én is jobban szerettem este randizni, mert tele voltam gátlással a bőröm miatt, nagyon ragyás voltam. Jól televakoltam a fejem alapozóval, ami ugyan eltakarta a pattanásokat, de nagyon látszott, hogy van rajtam valami. Este pedig egyszerűen jobban mutatott a bőröm.

Úgyhogy szerintem ez az ok:D

2011. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaja lehet, bár neki nem ragyás a bőre, hanem laktozérzékeny, emiatt kicsit hámlik a bőre, lehet h ez az ok :D

Hu dejo ma este találkozunk végre 9 nap után :))

2011. nov. 5. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vámpír a barátnőd
2012. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!