Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm csak ugy 'hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak ugy 'hajlandó velem találkozni ha mások us jönnek. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

másfél éve együtt vagyunk de vagy 5 hónapja ezt csinálja. MEgkérdezem tőle,hogy ki e jön valahova velem és mondja,hogy had jöjjenek mások is.

megkérdem tőle,hogy akkor nemvagyok elég egyedül?

Ő meg azt válaszolja,hogy igen és megkérdezi megint,hogy akkor kiket hívjunk ki?....

elmondom neki 100x hogy vele akarnék lenni csak néha-néha de nemigazán érdekli..


2011. máj. 15. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél tőled? Adtál rá okot?
2011. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12 éves?
2011. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mind a ketten 16 évesek vagyunk és semmi okot nemadtam rá mégcsak nem is ordítozok ha olyat tenne.
2011. máj. 15. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem..5 hónapja fel sem mehetsz hozzá,csak ha buli van??
2011. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen kb. így van. 1-2 nap kitudtam könyörögni,hogy csak ketten legyünk de akkor is húzta a száját.
2011. máj. 15. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:

hát barátom,akkor egy választásod van..

Keresel egy hozzádvaló lányt!

2011. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem,mit mond a lány a telefonban:

"most ne gyere,mert egyedül vagyok" :D:D:D:D

2011. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát haver, ez nagyon brutálisan über gáz.

Szerintem csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül. Pótlék vagy. A szamár a ló helyett. Szóval érted.


Én egy percig sem lennék együtt egy ilyen lánnyal.

Legyél határozott, parancsolj rá, hogy márpedig kettesben akarsz vele lenni. Vagy állítsd választás elé, vagy kettesben lesztek, vagy sehogy sem.

Gondolj bele, ez nem normális kapcsolat. Nekem a haverokkal az a bajom, hogy a nőjük nem engedi el őket még inni sem, mióta együtt vannak bulizni sem nagyon járnak, mindig csak kettesben...nálatok meg pont az ellenkezője? Ez nagyon gáz.


Ha a nőd nem akar megjavulni, akkor szerintem vágd ki a p.csába. Fiatalok vagytok még. Nem éri meg ilyen korban ölnötök egymás és a magatok idegeit...

2011. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 15. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt találta ki, hogy ne kelljen lefeküdni veled.
2011. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!