Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól müködő kapcsolatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól müködő kapcsolatom van, de beleszerettem valaki másba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy éve vagyok együtt a barátommal,mindkettőnknek ez volt az első nagy szerelem. Nekem a szerelmem már kihűlt irányába(ugyanakkor szeretem ,és jó vele lenni),ő fülig szerelmes belém a mai napig.nagyon sok összetűzés szokott lenni kettőnk között,nem vagyok könnyű eset ,belátom.talán ennek is köszönhető hogy beleszerettem valaki másba.nem tudom mit tegyek, nem vagyok még szerelmes ebbe az új fiúba se ,de vágyom rá imádok vele lenni és néha azon kapom magam hogy hiányzik.úgyérzem csak egy szavamba kerülne hogy vele legyek,de félek feladni az eddigi kapcsolatom,mi van ha utána rájövök hogy ezt az új fiút még nem is ismerem annyira vagy esetleg félre ismertem és utána megbánom hogy kiraktam a szűrét a mostani fiúmnak..de ez így sem a legjobb,mert egy részem a másikhoz húz.. mit tegyek? hogyan döntsek ? kit válasszak? 17/L
2011. nov. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy már szerelmes a mostani fiúdba, akkor miért pocsékolod az ő idejét is? Kihűlt a szerelem, de ő még szeret- ez a legnagyobb kínzás, amit tehetsz vele, hogy vele maradsz.

Mondd el neki, hogy Te sajnos már nem érzed ugyanazt, és váljatok el békében. Add meg neki az esélyt, hogy kiheverjen és megtalálja a megfelelő lányt.

Ha meg már újra szingli vagy, akkor mehet a flörtölgetés a másik sráccal.

Amúgy nem törvényszerű, hogy kihűl a szerelem, mi 4 éve vagyunk együtt, és még sűrűbb a rózsaszín köd körülöttünk, mint az elején (pláne mióta összeköltöztünk), de ismerek olyan párt, akik elsők voltak egymásnak, 20 éve vannak együtt (30asok) és most is úgy viselkednek egymással, hogy nem tudnák letagadni, mennyire odavannak egymásért. Szóval a szerelem kihűlésével jobb elengedni a másikat, és megadni az esély mindkettőtöknek az igazi megtalálására.

20/L

2011. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is 17 éves lány vagyok

van egy olyan mondás hogy soha ne hagyd el azt akit szeretsz olyanért aki tetszik. tudom hogy a te esetedben már nem beszélhetünk lángoló szerelemről de én a helyedbe még nem lépnék ki ebből a kapcsolatból, próbáld meg elöször megismerni azt a srácot aki tetszik.

hátha nem is olyan szuper mint amilyennek elsőlátásra tünik

remélem tudtam egy kicsitsegiteni

persze a döntés a tiéd!

2011. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha ne hagyd el azt akit szeretsz egy olyanért aki tetszik, mert aki tetszik egyszer elhagy egy olyanért akit szeret!!!" = ♥.
2011. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 leander0101 válasza:
Ha jól működő kapcsolatban élsz nem szeretsz bele másba valami bibi van!
2011. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!