Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ember szakit bizonyos körülmények miatt, pl, hogy nem érettek komolyabb kapcsolatra, de ennek ellenére még szeretik egymást, esélyes, hogy az élet akár évek múlva összehozza őket megint? Tapasztalatokat kérek szépen

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 02:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia

15 éves voltam és elkeztem flörtölni egy sráccal, sitty-sutty már csokoloztunk:-) Nagyon szinpatikus volt... Csak hát nagyon fiatal voltam és azt mondtam, nem hagyjuk ( párszor találkozgattunk utána,de semmi komoly nem történt) meg a távolság is, ami persze most nem sok, de akkor az volt nekem. 7 év telt el azóta és pár hete összefutottunk egy bulin! Jövőhéten randizunk:) Azt mondja, nem igazán tudott kiverni a fejéből, de én se őt. Szóval idővel visszasodorhat hozzá az élet :-)

2009. aug. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!