Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen amiatt bűntudatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen amiatt bűntudatom, hogy egy lánnyal is kipróbálnám?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy a későbbiekben csak lányokkal legyek, viszont most minden gondolatom akörül forog, hogy milyen jó lenne járni egy lánnyal. Emiatt annyira bűnösnek érzem magam, mert ez nem természetes. Egyre jobban elfogadott, viszont én mégis úgy érzem, hogy ha kiderülne, akkor az emberek furcsán néznének rám. Lelkiismeretfurdalásom van a szüleim miatt is, mert nagy csalódást okoznék nekik, ha megtudnák. Pár ismerősöm már tudja, hogy milyen szándékaim vannak, viszont nem akarom, hogy mindenki erről beszéljen..Egyre jobban össze vagyok zavarodva. Leginkább az emberek véleményétől tartok és attól, hogy amit csinálnék, az rossz lenne. Azt hiszem, csak kíváncsi vagyok, ezért szeretném kipróbálni a dolgokat egy lánnyal, de attól is félek, hogy megtetszik ez a dolog és majd később rá sem tudok nézni a fiúkra. Van egy lány, akit megismertem és vele összejöhetne, de nem merem megtenni...nem akarom, hogy én legyek a központi téma..hogy arról beszéljenek, hogy egy lánnyal van kapcsolatom.

16/L


2009. júl. 28. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne bűntudatod? Lelkiismereti okokból?

Vagy csak mások véleménye aggaszt? Mert az ne aggasszon!

Ha kisebb helyen éltek, nagyobb a valószínűsége, hogy olyanok is megtudják, akiket nem szeretnél.

Az sem mindegy, hogy járni akarnál a lánnyal, vagy csak szexet, mert az utóbbit jobban titokban lehet tartani.

2009. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mindketten Pesten élünk, én csak attól félek, hogy az iskolában megtudják. Nem csak szexet, mert eléggé tetszik, tehát akár egy hosszabb távú kapcsolatot is.
2009. júl. 28. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
ezcsak kíváncsiság. 16 éves koromban nekemis voltak ilyen jellegő gondolataim. most 24 vagyok, demár egyáltalán nemfoglalkoztat a dolog.
2009. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a suliban megtudják, ne aggasszon. Ha nem mások előtt estek egymásnak, senkinek semmi köze hozzá.

Egy darabig biztos furcsa lesz, meg lehet, hogy lesz aki cikiz is, de majd megszokják. Minden csoda 3 napig tart.

2009. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha esetleg nem ugyanabba a suliba jártok, akkor ezt is el lehet kerülni.


Azt írod, attól is félsz, hogy leszbi maradsz. Ha csak a lányok érdekelnek, arra előbb-utóbb úgyis rájössz, és minél később, annál jobban szenvedsz a bizonytalanságtól. Ezért is hasznos, ha kipróbálod a járást egy lánnyal. Ha meg a fiúk (is) vonzanak, akkor egy kapcsolattól még nem leszel leszbikus :)

2009. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne legyen büntudatod, én is kiprobáltam és ettöl nem lettem leszbi nagyon is jó volt de fiukkal jobb ugy h én már eldöntöttem. probáld kih;)
2009. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!