Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak? Mit érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? Mit érezhet ő? Hülyéskedik? Vagy talán tényleg érez valamiit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akit mikor megismertem annyira nem bírtam. De miután jobban megismertem annyira megszerettem. Nyáron volt az h közelebb kerültünk egymáshoz, volt pár romantikus pillanat. Mostanába nannyira nem voltunk közel egymáshoz. Én persze oda vagyok érte már egy ideje. Végre elhatároztam magam h nem fogok foglalkozni vele, és egyáltalán senki mással sem. Erre előző este a fiú elég sokat ölelgetett, hozzám bújt stb. annyira jól éreztem magam mellette. Egy páran meg is kérdezték h együtt vagyunk-e?, de a válasz mindig elég érdekes volt (pl h igen persze, kavargatunk, kúrogatunk). Aztán egy csaj elkezdi mikor az ölében ültem, és egy másik pár mellett ültünk akik persze télleg együtt voltak, h milyen érdekes párok alakultak ki. Aztán késöbb a fiú elkezdi h mikor filmezünk? (ez kicsit meglepő volt) csak kettesben, összebújnánk, és h te választasz filmet és h most is mehetünk de ő tuti bealszik az első másodpercnél. Nem gondoltam komolyan amiket mondott. És mikor máe búcsúztunk, megint megkérdezte h na megyünk filmezni??? a srác 20 éves, én meg 16. Azt még hozzá kell tennem h kb 8 hónapja ismerem és azóta minden hétvégét együtt töltöttük, és sok hülyeségen mentünk már keresztül.
2011. nov. 5. 21:34
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg jó fej és érzed, hogy akar valamit ( azon kívül hogy meg akar dugni), akkor persze hogy érez valamit irántad. Azért 8 hónap sem semmi, ha ezek után filmezni akar veled azt megértem, biztos nézte este a romantikus filmeket és ebben látta.
2011. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!