Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam neki?

Figyelt kérdés

Idén nyáron megcsaltam a pasimat akivel 2 és fél éve vagyunk együtt. Egy régi pasimmal csaltam meg akinek szintén van párja. Nem tudom, hogy miért tettük meg. Pillanatnyi elmezavar.

Szeretem a pasim és nem akarom elveszíteni. Bevalljam neki hogy megcsaltam vagy inkább hallgassak örökre?

20L


2011. nov. 6. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mond el neki! az a legtisztességesebb..
2011. nov. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne!
2011. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mond el hátha vége
2011. nov. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most mondd el neki, ha később derül ki valami miatt az sokkal károsabb lesz a kapcsolatotokra.
2011. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mountain ***** válasza:

Szió!


Lehet,sokan elítélnek majd ez miatt,de azt mondom: Attól függ.

Ha ismerik egymást a mostani pároddal,és úgy ismered hogy nem tudja tartania száját,akkor jobb megelőzni.

Viszont! ha nem tud róla senki más,és megbeszéltétek hogy köztetek marad,avagy nem ismeri a mostanit,akkor el ne mond!

megspórolsz egy balhét. csak azt kell bevallani,amit ránk tudnak bizonyítani.

Régi ügyvéd taktika.

Meg aztán,amiről nem tudok,az nem fáj,szokták mondani.

2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves mountain!

Szóval te örülnél ha hasonló esetben soha nem derülne ki hogy a párod ilyet csinált veled? Inkább - ha teszem azt tényleg szeretik egymást, bár nem lehet túl nagy a szerelem ha olyasvalakivel csalta meg a barátját, akiből elvileg már kiszeretett - hazudnál egy életen át annak az embernek akivel felépíted a jövődet? Miféle kapcsolat / házasság / család épül hazugságokra??

2011. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mountain ***** válasza:

Szintén Kedves Jimbo 7


Alapvetően én másképp gondolkozok,mint a legtöbb ember. Az emberek többsége egy félre lépést tragédiának tart. Én nem.

Lehet mindenkinek olyan szituációja,amikor valaminek az okán,hibázik egyet. Csak az van,tudod,hogy hogy ha az ember ezt bevallja,akkor rögtön bezáródik a másik tudata,és csak az jár a fejében hogy te milyen szemét vagy,meg hogy egy utolsó aljas akárki,holott nem feltétlenül van ez így.

Ezért mondom azt,hogy a legtöbb embernek nem szabad az ilyet bevallani,mert nem fogja megérteni az ehhez vezető okokat.

Ebből csak egy hatalmas balhé,meg szakítás van, és ha az nem is,akkor is egy életen keresztül sanda szemekkel fog vizslatni.

Nem tudhatjuk,miért feküdt le azzal az emberrel. Feltételezem,nem arról van szó, hogy nem szereti a párját,hanem elkapta akkor hirtelen a gépszíj.

Neked nem volt még olyan,hogy úgy érezted,hogy most azonnal ki kellene elégülni?

Ne csináljon ebből rendszert, és erről az egy esetről meg hallgasson.

Egyébként is a hazugság az,amikor mást mondok egy kérdésre,mint a valóság,itt meg csak nem mondok semmit.

Persze,az általam leírtak,csak akkor állnak fent,ha szereti a párját, és ez csak egy egyszeri félre siklás volt.

Ha azonban az van, hogy nem szereti,és ezért tette meg,na az már gáz.

Akkor viszont váljanak el az útjaik.


ÜDV!!!

2011. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 józanparasztiész válasza:
Sziasztok. Mountin-val értek egyet. Szerintem ez a téma nem a tipikus feket-fehér kategóriákba tartozik. Ne itélkezzünk. Én nagyon szeretem a férjemet, de már sokszor majdnem elcsábultam, és nem azért mert nem szeretem (meghalnék érte),.MINDEN elismerésem annak aki élete végig hű tud maradni. Visszatérve a kérdezőhöz. Nem irigylem, biztos bűntudata van. De kérlek ne legyen. Ez jó tapasztalat volt számodra, hasznosítsd ahogy tudod. Szerintem se mond el. Mert például: nagyon szeret téged, elmondod, nem biztos, hogy a büszkesége el tudja fogadni, szakítottok, mind a ketten boldogtalanok lesztek. Viszont ha van esély arra, hogy kiderül sajnos be kell vallanod. Ne alázd meg azzal, hogy mástól tudja meg. Tudom, hogy rossz titkolozni a kedvesed előtt, de vannak dolgok amik jobb ha benned maradnak. Remélem okosan döntesz majd, kérlek értesíts majd erről, kiványcsi vagyok tényleg.
2011. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a "tanácsokat" :)

Szeretem a párom, és tanultam az esetből. Nem mondom el neki és igyekszem jóvátenni ezt a botlásomat :)

2011. nov. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!