Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam, hogy többet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve tart egy csak szexre épülő kapcsolatom. Egy ideig én sem akartam többet, de az utóbbi időben úgy érzem kell nekem,állandóan rá gondolok.Na most a bibi az, hogy ez a férfi nem hiszem h ennek örülne, sőt... ennek ellenére elmondjam neki?

22/L (a férfi idősebb)


2011. jún. 9. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb úgyis megsérülsz...de még az is lehet jól sül el a dolog.
2011. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis ezen meditálok hogy mit tegyek,valljam be vagy ne?De szerintem apránként beadagolom neki!MIért nem örülne neki?Az érzéseket nem te irányítod azok vagy jönnek vagy nem akarva akaratlanul!
2011. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!