Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes érzés?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Nekem egyszerre több fiú is tetszett a sulinkban, de egy volt, aki nagyon megfogott. Rengeteget nézett, aztán kiderült, hogy barátnője van. Én teljesen összetörtem, de továbbra is ugyanúgy tetszett. Aztán megismerkedtem egy fiúval. ELkezdett ölelgetni, és kereste a társaságom. Amint odament más lányokhoz, egyből féltékeny lettem, és igyekeztem nem törődni vele, de lassan csak miatta mentem suliba(közbe a többi srác is tetszett.) Utána a fiú bevallotta irántam az érzelmeit, összejöttünk. Egész nap csak rá gondolok, hiányzik.

Viszont, ha a közelembe ott van egy oyan srác aki tetszett, ugyanúgy zavarba vagyok. NAgyon szeretem ezt a srácot, ha nem velem törődik egyből féltékeny vagyok, ugyanakkor olyan furcsa érzésem van. Bennem van ez, hogy nem flörtölhetek, meg, hogy mi lesz velem? De közben a nem lenne nem bírnám ki...Most mi van velem?


2011. nov. 6. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
de azért Narutot nézel még?
2011. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces :D

És nem nézek:D

2011. nov. 6. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma h nem nézel Narutot.
2011. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:/ Köszönöm, hogy ráébresztettetek :/ Jobb tudni az igazat:/
2011. nov. 6. 10:32
 5/6 J hope válasza:
Szerintem ez természetes. Én is vagyok így, hogy egyszerre több fiú is tetszik, mert hát elvileg a fiuk kinézete egy lánynak Normális ha tetszik nm ?! =) De viszont csak 1 van aki után télleg érdeklődöm de utána nagyon ;-)
2017. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül ezzel a fiúval? :D
2017. máj. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!