Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első találkozásotok a párod szüleivel?

Figyelt kérdés
mit csináltatok? mit kérdeztek? stb.
2011. nov. 6. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pár hete mentem először fel hozzájuk, vittem csokit, bort, a lánynak meg virágot, ahogy azt illik. Bemutatkoztam, a szülők megkértek hogy tegezzem őket, leültünk vacsorázni, kérdezgettek a suliról (11-es vagyok), a jövőbeli terveimről, látták, hogy jól kijövök a lányukkal és sikerült bejönnöm náluk, szóval minden ok lett végül :)
2011. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 6. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Láttad az Apádra ütök című filmet?


Na, olyan, csak az nem volt ennyire szarkasztikus, és nem vertem le a nagymami urnáját. Úgy mondanám, hogy az "apósjelölt" nem volt túl kedves, elég rosszul éreztem magam, szerencsére jó humorom van, ez valamennyire oldotta a hangulatot. Barátnőm anyja nagyon kedves volt ellenben az apjával.

2011. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vmi fesztivál után mentem fel hozzá (akkor még nem voltunk együtt). Barátom kérdezte az anyjától kaphatok-e sampont:D Kicsit ciki volt:)
2011. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 6. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Otvoltam barátnőméknél, majd megjöttek a szülők, odamentem, mind2-vel kezetfogtam, bemutatkoztam, azt mentünk vissza a barátnőm szobájába.

15/F

2011. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:P
2011. nov. 6. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Miez a kettőspont Pé?? :D
2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
semmi :D könnyen megúsztad :)
2011. nov. 6. 14:35
 10/10 anonim válasza:

Nálunk könnyű volt, mert osztálytársak vagyunk, úgyhogy már ismertük egymást, de az óta jobban megismertem a szüleit. Mikor náluk vagyok mindig találkozunk és szoktunk beszélgetni. A tisztelettudás és egy kis humor mindent megold:)

16/L

2011. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!