Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az első komoly kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első komoly kapcsolatból lesz házasság tényleg megcsalás lesz előbb utóbb belőle?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki szeretője volt egy férfinek aki 35éves apa volt..A férfi azt hozta föl mentségül hogy neki a feleségén kívül nem volt más nője és nem tudta kiélni magát.Szerintetek ez mentség rá?Én is hasonló helyzetben vagyok van okom félni?
2011. nov. 4. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Nem mentség. Csak olcsó kifogás gyenge emberek számára.

- Az, hogy velük mi volt, nincs hatással arra, hogy veled, velem, vagy bárki mással mi lesz.

- Minden kapcsolat elsősorban a két résztvevő félen múlik.

2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nagyon igaz köszönöm:)
2011. nov. 4. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

én csak annyit fűznék hozzá, hogy a férfiak kíváncsibbak és nekik inkább van szükségük a több tapasztalatra mint nekünk nőknek

az én barátom alaposan kiélte magát elöttem amire persze nem büszke vagyok, csak azt látom, hogy ahhoz képest, hogy elég jó pasi, nem néz meg mindenkit, valamint a sok ribi aki rátapad, azonnal le is pereg

egy barátnőm pasija meg nem élte ki magát... hát a srác mindenkit megnéz, levelezget és egyszer meg is csalta a lányt (vagyis egyről tudunk) mert benne volt a kíváncsiság, milyen lehet mással

2011. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Én úgy tervezem, hogy az első barátnőmmel élem le az éeltem (eddig sikerül), és egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi, hogy milyen lehet mással. Namármost ha az én barátnőm elkezdene ugyanezen agyalni, mint a kérdező, a többség válaszait és tapasztalatait hallva arra jut, hogy valószínűleg meg fogom csalni emiatt, és ez a hite elég rossz hatással lehet a kapcsolatunkra. Miközben nekem ez eszem ágában sincs. Úgyhogy van ilyen is, a kiélési koefficiens nem 100%-os a férfiak körében, már csak azt kell megtudni, hogy a delikvens is ilyen-e. Ha ilyen, akkor nincs gond, ha meg nem, akkor vele kell megbeszélni, hogy mi legyen. Bár sajnos a mérleg nyelve nem a magamfajták felé billen.

2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg csak a két félen múlik. Egy ismerősöm 18 éves korában jött össze az azonos korú barátnőjével, előtte egyiküknek se volt senkije. 5 év után összeköltöztek, 10 év után közös házat építettek és 17 év után összeházasodtak (gyerek még nincs). Most is úgy odavannak egymásért, hogy le se tudnák tagadni, mennyire szerelmesek. Biztos vagyok benne, hogy SOHA nem fogják megcsalni egymást.

Csak azon múlik, hogy tényleg megvannak e az igazán mély érzelmek mindkét oldalról.

20/L

2011. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg 50noje lett volna akkor azert kell felni,hogy megint rakap az egyejszakasokra???Miert kell felni egyaltakan?A gondolat teremt!!!!
2013. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!