Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírjak és elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak és elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nagyon tetszett nekem még másfél éve, kb 7 hónapig kavartunk, de nem akart szakítani a barátjával, úgyhogy nem lett belőle semmi. Én teljesen beleszerettem, de én neki inkább csak tetszettem. A lényeg, hogy tegnap éjjel azt álmodtam, hogy vmi táborban vagyunk, ahol egyfolytában odabújt hozzám, meg az ölembe ugrott, puszilgatott, és hát ez odáig fajult, hogy már az ágyban feküdtünk, de akkor felébredtem (sajnos..). Azóta sima baráti kapcsolatunk van, vagyis hát, nem vagyunk igazán barátok, de beszélünk néha egymással, meg néha msn-en is. Pont a múltkor beszéltünk róla, hogy egész jó volt régen. Most van neki barátja, csak érdekel, hogy elmondjam neki, vagy hogy egyáltalán mit lehet ilyenkor tenni? Egy kicsit még mindig tetszik... :/
2011. nov. 6. 16:29
 1/3 JANIkettőezer ***** válasza:
szerintem verd ki
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
és a fejedből is.
2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem, vágj neki, az életedet te választod meg, még az ilyen apróbb részleteknél is dönthetsz. nem azt mondom, hogy sikerülni fog, de megpróbálod, erről szól az élet, és az mindegy is, hogy milyen eredményre jutsz, de akkor már tudni fogod, hogy mi a teendő hasonló eseteknél, de SEMMIKÉPP ne írj rá, elég ha elhívod, és az igen nem válaszában ott lesz a megoldás
2011. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!