Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy miután szakítottam a most már volt pasimmal. Az a fiú aki már régóta tetszik nekem (és tud is róla) már máshogy viselkedik velem nem bunkó.. inkább kedves eddig nem tetszettem neki.. de most valahogy máás. :)

leírom azokat a "jeleket" amik erre utalnak.

1. Újra asszonynak hív.. ami azt jelenti, hogy én itt ahol lakom elég híres vagyok úgymond és páran asszonynak hívnak. De ő egy ideig hanyagolta most pedig ismét így hív. :D

2. Kéri azt a csokit amibe én már beleettem.. többször is előfordult már, hogy lementem az udvarra a fiúkhoz és elkérte a csokimat és meg persze odaadtam neki. :)

3. Odaadja a mellényét ha fázok.. volt pár napja hogy este 6 óra felé lementem kabát nélkül melegítőfelsőben hozzájuk és mondtam, hogy: "Idefagyok, idefagyok, idefagyok" de nem neki mondtam csak úgy.. és mondta hogy itt van vedd fel a mellényem.

4. Pacsit ad.. soha nem adott nekem pacsit most meg már igen.

5. Sokszor rám néz, rám nevet.. ezt sem szokta csinálni inkább kikerülte a tekintetem.

6. Jó fej és kedves velem.. eddig nagyon bunkó volt.. nem csak velem.. most pedig tiszta más lett.

7. Arról kérdezget van-e pasim meg, hogy kivel jönnék össze.. soha nem szokott velem ilyen témáról beszélgetni ezért furcsállom.

8. Mindig megkér, hogy menjek le az udvarra hozzájuk.. akkor is ha én nem akarok szinte már könyörög.. nem tudom miért olyan fontos neki ez.. ha egyszer ott vannak a haverjai.

nem akarom álomvilágba esni.. nem tudom jól gondolom-e hogy ezek a jelen arra utalnak, hogy talán jobban érdeklődik irántam.. légyszi mondjátok meg szerintetek mi a helyzet. :) köszi előre is.


2011. nov. 6. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most bátrabb lett, hogy már szabad vagy. Eddig valószínűleg azért volt bunkó, mert azt gondolta, nem kaphat meg. Szerintem bejössz neki.
2011. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%-esélyed van!Fiu vagyok tudom ismerem ezeket a cselekvési láncreakciokat!
2011. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jajj de jóó. :)

köszii

2011. nov. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!