Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhat rólam? Tetszhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerek egy fiút. Egy suliba járunk, 2-3 évvel lehet nálam idősebb. Mindig is nagy arcnak tartottam:), és nagyon viccesnek, de csak egy fél éve tetszik. (magamat ismerve ez elhúzódhat, mert az a fiú, aki előtte tetszett, abba 4 évig voltam „belezúgva” )

Egy buliban ismertem meg, úgy igazán. Akkor tetszett meg. A buli alatt is, meg az után is egyszer-kétszer beszélgettünk, élőben is, majd chat-en is (minden alkalommal én írtam rá :S)

Chat-en nagyon jól és könnyen elbeszélgettünk: ő is kérdezgetett, én is, ő is mesélt én is..:) mindig köszönünk egymásnak ha találkozunk, sokszor ő köszön előre. [volt mikor nem köszönt,hanem vmi. vicces arcot vágott és/vagy rám mosolygott.mostanában viszont mindig úgy köszön, h a nevemet is hozzá mondja ("szia xy!")] volt egyszer egy olyan is, h beszélgettem egy barátnőmmel.Ő a folyosó másik végén beszélgetett egy lánnyal (:S) és elég gyakran felénk lesett...

Sokszor tényleg úgy viselkedett, h normális estben arra gondolnék, tetszem neki...csak elég kevés önbizalmam van... (nem vagyok egy bányarém:D, teljesen átlagos alkatú/ arcú lány vagyok)

Viszont van pár bökkenő:

-nagyon közvetlen gyerek, szívesen lóg bárkivel, és másoktól hallottam, h nyugodt lelkiismerettel bárkire ráír.... de rám még nem írt, soha.... miért??

-a másik baj h mióta tetszik, nem tudok vele normálisan beszélni élőben... mindig elvörösödöm, a földet bámulom, nem tudok mit kezdeni a kezeimmel, nem merek ránézni.... (egyszer viszont mikor rá néztem ő bámult...mármint, nem volt zavarban, hanem nyugodtan méregetett) próbálok viccelődni, de ált. hülyén jön ki, v nyelvbotlásokkal szenvedek...:S ezt hogy tudnám elkerülni?

-mindjárt vége az évnek, már csak egyszer láthatom a suliban. Félek,h nyáron becsajozik/ szétmegy a kapcsolat.:(

Egy szóval, fogalmam sincs, h mit gondolhat rólam, és h egyáltalán szóba jöhet-e a gondolat h tetszem neki...

Ti hogy látjátok? Előre is köszi a válaszokat! 14/L


2011. jún. 17. 16:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon ismerős a szitu. Tetszel neki ez egyértelmű, csak lehet hogy most nem akar barátnőt és késöbbre tartogat, vagy még jobban meg akar ismerni vagy ilyesmi. Semmiképp ne hagyd hogy eltűnjön nyárra, inkább használd ki hogy esetleg sulin kívül találkozhatsz vele. Találj ki valami ürügyet pl. pont arra jársz és van egy szabad fél órád vagy kérj kölcsön tőle valamit. A zavarodat úgy kezeld, hogyha észereveszed magadon hogy ideges vagy vegyél egy hatalmas levegőt, lazulj el és néz a szemébe. :) Nekem mindig bejön.
2011. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! :)a találkás dolog nem hiszem, h menne... sosem lenne annyi bátorságom, hogy elhívjam! :S
2011. jún. 17. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
ja,és még valami: mint már mondtam, elég közvetlen, és népszerű az osztályában. Meg akiket ismer, azokkal szeret hülyülni... félek, hogy csak egy "haverja" vagyok a sok közül... tudnátok mondani egyértelmű jeleket, ami alapján ezt kideríthetném?
2011. jún. 17. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
és nagyon különbéget nem tesz a fiú és lány osztálytársai között, mind a kettő féllel nagyon szívesen van... (és ökörködik:D)
2011. jún. 17. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mindenképp jó, hogy beszélget veled. Az, hogy nem ír rád, még nem nagy gáz. A legjobb, amit tényleg tehetsz, hogy megbeszélsz vmi ürüggyel egy találkozót. Ott minden kiderül. Ha utána elhív valahova, vagy felhív, esélyes a dolog, de ha semmit nem nyit feléd, esetleg havernak tart, vagy berakott talonba.
2011. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy a fiú nagyon közvetlen akkor úgy gondolom, hogy előbb utóbb ha tetszel neki akkor meg fogja írni vagy mondani de ha nem lép semmit akkor havernak tekint vagy még bizonytalan. Amúgy régebben én is jártam így hogy nem tudtam beszélni mert hülyén jöttem ki ^_^
2011. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!