Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinyírtam a barátnőm kutyáját!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyírtam a barátnőm kutyáját! Ezért szakíthat velem?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlen az egész, családi házban lakik szüleivel, még nem volt otthon, de szülei beengedtek, hogy várjam meg, közben ők elmentek, és elkezdtem dobálni egy labdát és a kutya folyton visszahozta, és ba"dmeg kiesett az erkélyen keresztül a labda, a kutya kiugrott a balkonról egyenesen a betonteraszra!!!! Most mit csináljak, most értem haza várom mi lesz...
2011. nov. 6. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez melyik filmben volt?:D
2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
XD LOL majd ird meg h mi lett
2011. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon jó filmben volt csak nem jut eszembe a neve
2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a film címe! :D Majd írjátok meg.
2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kamu egyértelmüen.
2011. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Darkey ***** válasza:
Mond neki, hogy képzeld drágám... a kutyád olyan hülye volt. Kergetett egy darazsat. A darázs kirepült az ablakon... és basszus a kutyád meg utánaugrott... egyenesen a betonteraszra. Fúh én nagyon sokkos állapotba kerültem, mert tuti azt fogod hinni, hogy én löktem ki őt:'(
2011. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az Egy lépés előre című sorozatban volt ilyen de ott túlélte a kutya
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem arra gondoltam.

Egy amcsi vígjátékban volt.

2011. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hihetetlenül hangzik:D Amúgy nekem a barátnőm kis macskáját sikerült elintéznem, kinyitotta nekem a kaput, megyek be motorral az meg hirtelen kiugrott a bokorbó és kilapítottam szegényt. De nem balhézott, mert tudta, hogy nem direkt csináltam. 24F
2011. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy filmben volt..Asszem a Szakíts ha bírsz-ban
2011. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!