Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakíthat velem?

Figyelt kérdés

A barátommal két hónapja vagyok együtt, de mielőtt egy pár lettünk volna ismertük egymást.

A kapcsolatunk szépen alakul, bár mindennap találkozni nem tudunk egyenlőre a távolság miatt. Hetente egyszer kétszer tudunk találkozni.

Másfél hónap után feküdtem le vele, nagyon gyengéd, romantikus volt.

Majd legközelebb ismét lefeküdtünk és akkor én orálisan is kényeztettem, azt mondta hogy ezt nagyon szereti és hogy jól csinálom.

Tudom hogy szereti, de attól félek, hogy most emiatt el fog hagyni, mert orálisan is kényeztettem.

Félek hogy emiatt nem fog tisztelni..

23éves vagyok, a barátom 25.


2011. márc. 2. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítana veled?Nem értelek,teljesen természetes hogy leszopod a barátod...
2011. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban logikus.Olyan jó volt neki,úgy élvezte,hogy ezért elhagy.

Inkább 13 lehetsz ilyen gondolkodással,nem 23.

2011. márc. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
attól félek hogy emiatt már nem fog tisztelni.
2011. márc. 3. 00:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi de ez akkora hülyeség...miért ne tisztelne?


13/L

2011. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél már csak az én barátnőm hajmeresztőbb!!!!Miért hagyna el mond már meg nekem?Tisztelni fog,nem kell félned,azt mondta,hogy szereti.(egyébként meg)Jézusom,nem az őskorban élünk...21/F
2011. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon már azért sem tisztelhetne, mert gyűrű nélkül és világosban csináltátok...
2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te hülye vagy már bocs.
2011. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!