Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj kérdezte. A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj kérdezte. A férfiak tényleg éreznek?

Figyelt kérdés
Ezek szerint mi nem érzünk! Tehát a csaj érez a férfi meg egy tuskó. Kritikát kérek!! (Csak férfiaktól):D
2011. máj. 2. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez így is lesz. Tudod, régebben mindig azt mondták hogy a lányok hamarabb felnőnek, és régebben így is volt, mikor a fiúk még álmodoztak minden fasságról, addig a lányok már nagyba tervezték is a jövőt, stb, ma meg mi van? Körülnézel sok hülye p1csa, körmöt-hajat-szemet-p1nát fest, örül magának ezért, és ez az élet célja. És a gondolkodás módjuk is teljesen meghalt létezni. (tisztelet a kívételnek) szóval én már nem lepődök meg ezen.
2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze, mi egyáltalán nem érzünk...Könyörgöm,az ilyen embereket b*ssza már tarkón valaki szívlapáttal...
2011. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Van olyan, amelyik igen.

De a legtöbbre nem jellemző xD

2011. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hm, nem hiszem hogy azért teljesen alaptalan lenne.. Rólam is azt feltételezte a legutóbbi barátnőm hogy csak egyvalamit tudok érezni, a sebesség iránti vágyat.

Hát, őőő, nem is tévedett nagyot.

25F

2011. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

- Mi akadályozza meg a nő szemének kiesését, pl. ha lehajol?

- A vákuum.

2011. máj. 2. 22:57
 6/17 anonim ***** válasza:

22:53 vagyok

Ezek szerint ennyire elvetemülté vált a világ az alatt a 2év alatt, mióta együtt avgyok a barátnőmmel? Én érzek, és szerelmes vagyok...Ennyire"elavult" ez a dolog?:S

2011. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem trendi.
2011. máj. 2. 22:59
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 22:56

Tisztelet és becsület neked, hogy legalább Te beismered xD

2011. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 valaki a tömegből ***** válasza:
Mondjuk én szeretnék érzéketlen lenni, de komolyan, pl akkor simán kinyirhatnák valakit lekiismeret furdalás nélkül. A légióba ienné nevelik az ember, és ez szerintem nagyon pozitív.
2011. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt még én is megéreztem.
2011. máj. 2. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!